Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy érez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy barátnőm tudja, hogy tetszik nekem, de ő nem mondott másoknak semmit, én sokszor érdeklődtem a srác felől, talán ebből gondolták mások, hogy tetszik nekem. Sokszor tesznek neki megjegyzéseket, ezeket persze én is hallom, de nem tudom, hogy reagál rájuk, mert ott ül mellettem, ilyenkor meg nem nézek rá, mondani nem tudom mond-e valamit, mert nem hallom, vagy sutyorog, vagy nem mond rá semmit. Nem nagyon szoktunk beszélgetni, ha csak ketten vagyunk, mert én hirtelen nem tudok semmit mondani, de ha mégis szólunk egymáshoz az sem tart sokáig.

Amúgy jóban vagyunk, kedves velem, de mással is, ma már azért többet poénkodott velem, ami meg is lepett, de örültem neki.

Nem vagyunk tinik, egy helyen dolgozunk. Értelmes válaszokat várnék, véleményeket, mit kéne tennem, hogy jöhetnék rá érdeklem-e, esetleg, hogy keltsem fel az érdeklődését? (tapasztalatom e téren sajnos nulla)


2011. márc. 29. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá, beszélgess vele, flörtölj. Sajnos ezt gyakorolni kell, gondolom vagy nem volt még kapcsolatod, vagy nem régen másztál ki egy hosszabból.

Rájönni úgy fogsz, hogy bejössz neki, ha elhív randizni.:) Mert ezekből, amiket leírtál, szerintem nem lehet kitalálni a szándékait, sőt elég gyerekesnek is tűnik a munkatársaitok viselkedése.

Ha szeretnél fejlődni a flörtölés terén, olvasgass a neten utána. hátha találsz valami számodra hasznos tanácsot, tippet.

De persze azért azon is érdemes elgondolkozni, hogy munkatárssal érdemes-e kezdeni... :)

2011. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia !


Én is pont így vagyok egy csajjal akivel egy helyen dolgozunk, azt mondanám neked hogy figyeld a srác viselkedését, (na persze ne feltűnően) messziről néz-e

figyeli -e amit mondasz.

Sok sikert.


F/28

2011. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!