Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges e hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges e hogy valaki társaságba a tekintetemet keresi, ha egyedül vagyunk akkor meg nem. Lehet-e hogy tetszem neki ha párkapcsolata van és szerelmes! Ezt nem értem. Lehet-e hogy mégis érez valamit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van párkapcsolata és szerelmes, még bejöhet neki valaki, de szerintem ne várj tőle túl sokat, max jó téged nézni, de szerintem nem akar semmit.
2011. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
idősebb vagyok nála kb.20 évvel!vajon tetszem neki?
2011. márc. 4. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval felnőtt férfi vagy minimum 35-40 éves és nem tudod eldönteni, hogy tetszel-e? Ez nem semmi barátom!
2011. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nő vagyok és egy 20 évvel fiatalabb férfibe lettem szerelmes de nem tudom tetszem e neki,bársokszor figyel és néz a szemembe.Ha a közelembe van,majd megőrülök.nem tudom tetszem e?
2011. márc. 6. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnézést akkor az előbb tévedtem!


Persze hogy tetszel( barátnő ide vagy oda) különben hűvösen viselkedne veled..de vonzódik hozzád és így hozza tudomásodra..viszont kettesben már megfontoltabb( barátnő + nem tudja te hogy reagálnál vagy mit várnál el tőle ha több is lenne mint szemezés vagy egyáltalán bejövős-e ő neked tekintettel a korkülönbségre mármint hogy te nem gondolod-e magadhoz túl "gyereknek") szóval biztos hogy tetszel neki, de a fentebb leírt okok miatt távolságtartóbb ha kettesben vagytok.


Én ezt gondolom.


28/F

2011. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sokszor tréfálkozik és ha összekerülünk vita lesz gyakran a vége!de a hátam mögött mindig engem véd,szerintem nem meri bevallani saját magának sem ,hogy tettszem!ha egyedül vagyunk szinte menekülünk egymástól,ha társaságba vagyunk,keresi a tekintetem,ha a menyasszonya is ott van,rám se néz vagy vitázik velem.sokat mns-ezünk van úgy hogy 3 4 órákat és általában a menyasszonyáról.ÓRÁKIG.nem értem én ezt!
2011. márc. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!