Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki az osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki az osztálytársam és szerelmes vagyok belé de ő. Hát. Nem is tudom :S Na akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
Na szóval én 13 éves vagyok a lány is 13 éves és megkérdeztem hogy járunk-e (tudom hogy nagyon gáz az ilyen, de általánosba sajna még ez megy) és igent mondott. Aztán másnap délután azért szakított mert hogy nem tud úgy rám nézni mint a szerelmére, mert 1 osztályba járunk és olyan még nem volt a suliba, hogy 1 osztályba 2 ember járjon. Majd 8.ban akar velem járni, de én most akarom őt megszerezni. Mit csináljak???
2009. febr. 26. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Juj... :D Emiatt szakított veled? Hát én hagynám akkor... :) Ha ilyen miatt szakít, akkor nem lesz ebből semmi normális, max. tényleg csak "járás"... De ha neked az elég... :)
2009. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,én is 13 éves vagyok és bár tényleg ez megy az általánosban,de ha te nem értesz ezzel egyet(hogy oda mész a csajhoz és azt mondod hogy "Csá!Járunk?")akkor ne tedd!!Sokkal jobban bejön a lányoknak ha más vagy mint a többi.Amugy meg ez hülyeség hogy most nem jártok,majd 8.-ban!!ÉS honnan tudjátok hogy akkor akarni fogjátok e??SZerintem inkább kérdezd meg tőle hogy ő akarna e tőled valamit,ha nem akkor hagyd rá!!!
2009. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fél...ez csak kitaláció..nem akar még pasit,hagyd a francba sztem...
2009. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE IGEN IS PASIT AKAR DE NAGYON!!!
2009. febr. 26. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
de akkor ne szakíccson ilyen külyeség miatt...beszéljetek erről
2009. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elv március 20-án megy barátnője sulijába hogy ott felszedjen 1 pasit :S
2009. febr. 26. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
OKé,akar pasit,de nem valószínű hogy téged
2009. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de akkor még régebben miért akart smárolni velem és mikor még nem akartam vele járni akkor azt mondta hogy velem általában járna csak néha nem amikor hülye vagyok xD ja és akkor miért mondott igent amikor megkérdezem hogy járunk-e???
2009. febr. 26. 21:07
 9/10 anonim válasza:

13 éves lány vagyok (na jó csak leszek :"DD)

De ha emiatt szakított veled akkor hagy a francba!!!

Amúgy engem is utasítottak el...=( (ugyan ez miatt csak hát én lány vagyok) :(

Biztos van nála jobb csaj...

szia!

2009. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hagytam a francba már van is új csajom és elkezdtem inlineozni szóval szerintem még életembe nem voltam ilyen boldog :D
2009. márc. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!