Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet érezni, ha valaki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni, ha valaki még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Tudom, baromi ciki, de úgy jött ki, hogy 22 évesen még nem csókolóztam. Mondják, hogy nem kell félni, mert jön magától,meg nem lehet annyira elrontani, de talán jobban félek tőle, mint a későbbiektől. Jó, ha elmondom előtte ha úgy adódik? Mert akkor ciki, ha meg nem, akkor lehet feltűnik, és akkor azért.
2009. febr. 27. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaj én az első csókomnál nem mondtam el hogy az az első, de persze hogy észrevette. Másnap már a faluban terjedt a hír hogy nem tudok csókolózni. (Szemét egy srác volt.) Persze, az első nem lehet mindig tökéletes... én úgy hiszem jobb ha elmondod, akkor te is megnyugszol valamennyire. Egyébként meg nem ciki...szerintem.
2009. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pár évvel vagyok fiatalabb nálad, tényleg csak párral... még nekem sem volt rendes csókom... most úgy néz ki találkozok egy számomra nagyon fontos sráccal majd...

Szerintem én annyit fogok mondani, hogy 1 zavarban vagyok, bocsi 2 annyira még nem vagyok tapasztalt... de azt biztosan nem, hogy még sosem volt részem ilyesmiben.


Tudom, őszinteség meg minden és mondjam el, de ez a mai világban nem így megy. Főleg nem ennyi idősen :)


De ha te kifogsz egy aranyos fiút/lányt akkor neki elmondhatod őszintén.


Különben nem biztos, hogy rájön. Lehet az első is olyanra sikerül, hogy meg nem fogja mondani, hogy neked ez volt az első. Változó kinek hogy jön össze.

2009. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd meg,csak ha kérdezi. Nem is biztos,hogy megérzi,hogy kezdő vagy. A lényeg,hogy ne idegeskedj.
2009. febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondanod, csak ha kérdezi.

De nem értem, mi a gond? Csináld azt, amit ő. Nem kell vadulni - szépen, nyugodtan mindent. Akkor ő is nyugodtabb tempóra fog váltani, amit remekül lehet követni.

Van itt egy jó pár leírás (volt már a kérdés) - olvasd csak el ezeket.

2009. febr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyi az első csók legyen az bármilyen értelemben is mindig szerencsétlenebb, mint majd a következő többi. Nem kell elmondanod, hogy még nem csókolóztál, hisz minden egyes partner másként csókol. Ezért van az, hogy minden egyes új kapcsolatban, gyakorlatilag az első csók kicsit szerencsétlenebb, mint a többi.
2009. febr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves voltam és nem tűnt föl neki!

Utána persze megmondtam.Végigforgatta az agyában a történteket,de azt mondta nem érezte rajta!

Könnyen ráérzel majd az ízére.

Hajrá!

M

2009. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feélni! Nem lehet annyira elrontani.

Én egy olyan fiútól kaptam az első csókomat, akinek szintén az volt az első, és nagyon kellemes volt.

Azóta persze már kaptam másoktól is, és meg kell hogy mondjam, volt olyan pasas, aki még 30 évesen se tudott normálisan csókolni, szóval egyénfüggő is, hogy ki-hogyan szereti. Én pl. a finom, lágy, lassú csókokat szeretem, van aki meg úgy szeretei hogy közben izomlázas lesz a nyelve olyan gyorsan mozog....

SZóval: ne félj!

2009. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen csókolóztam először, az első barátnőmmel, és ahhoz képest hogy nem csókolóztam soha, rendesen alig vártam, hogy smacizzunk, mert nem az hajtott, hogy " jajjj, beégek előtte ", hanem az hogy " élj a mának! "
2009. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lehet a párod is az :D De tényleg nincs okod aggódni jön magától
2009. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az első csókom gyönyörű volt,majdnem beletört mindkettőnk foga úgy egymásnak ugrottunk,hogy összekoccant.nevettem egyet és ő is.észrevette,hogy az volt az első,és már tanácsot is adott.:)nem kell elmondanod,észre fogja venni,de ha rendes nem csinál belőle ügyet,egyébként is szeretik a férfiak a "Szűz" szájat.Az én számhoz azóta se ért senki úgy és ez a páromnak jól esik.ez már 3 éve.
2009. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!