Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet érezni, ha valaki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni, ha valaki még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Tudom, baromi ciki, de úgy jött ki, hogy 22 évesen még nem csókolóztam. Mondják, hogy nem kell félni, mert jön magától,meg nem lehet annyira elrontani, de talán jobban félek tőle, mint a későbbiektől. Jó, ha elmondom előtte ha úgy adódik? Mert akkor ciki, ha meg nem, akkor lehet feltűnik, és akkor azért.
2009. febr. 27. 00:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
en nem mondtam el a baratomnak h.ez az elso,de o nem kerdett ra sot mindig azt mondja h.jol csokolok..pedig en nem kerdeztem ra.nekem 18 evesen volt az elso
2009. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is most szilveszterkor csókolóztam először, 17 évesen( 2 hónap múlva leszek 18). Igazából nem is számítottam rá, becsiccsentve táncoltam egy sráccal és már azon kaptam magam h smárolunk. Hirtelen jött az egész, még parázni sem volt időm rajta, h ez az első. xD Nem tudta h még sohasem smároltam, és utána sem mondtam meg neki. Sőt, még utána 3-szor elcsattant, és egyáltalán nem is merült fel benne h ez az első.Előtte én is paráztam, h mi lesz, de tényleg magától jön majd, csináld amit ő és hidd el, nem lesz semmi gond, ügyes leszel! ;)
2009. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!