Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom, hogy megbántódjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy megbántódjon, de hülyíteni sem szeretném. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A fiúval, akivel tegnap randiztam 6 éve ismerjük egymást, mert ugyanoda járunk edzeni. Mindig is jóban voltunk, barátokként. Aztán kezdte el mondogatni, hogy mi lenne ha edzésenn kívül is találkoznánk. Igent mondtam, mert egy randi még nem kötelez semmire. Sétálgattunk, fagyiztunk, de én semmit nem érzek iránta barátságon kívül. Ő viszont azok alapján amiket mondott, szerintem szerelmes belém. Létezik olyan, hogy ha még többet találkozunk, és beszélgetünk, akkor beleszeretek? Vagy inkább mondjam meg neki, hogy ez nem fog működni? Attól félek, hogy akkor a barátságunknak is vége lenne, amit meg nagyon nem szeretnék! Mit tegyek? 15/L
2011. ápr. 3. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon nem jön be, valami nagyon nem tetszik benne, akkor ne hülyísd szegényt, de elősször én is így voltam a jelenlegi párommal, úgy éreztem szakítanom kell, még az elején, de most meg mindennél jobban szeretem :)

én adnék neki egy esélyt, de ez csak az én véleményem.

2011. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves, meg jófej, de valahogy nekem nem jön be, mint pasi. Köszi a választ! :)
2011. ápr. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!