Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van hülyíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van hülyíteni, hitegetni valakit akinek nagyon tetszünk, ha az ég világon semmit nem akarunk az illetőtől?

Figyelt kérdés

Aki csinált már ilyet közületek esetleg, akár fiú akár lány, az miért tette? Egó növelés, vagy csak egyszerűen jól esik ha valaki körbeugrál? Nem értem miért jó egy ember érzéseivel szórakozni, nem törődve azzal hogy nagy fájdalmat lehet ezzel okozni. Mindig úgy voltam vele, ha nekem valaki nem tetszik, akkor ha lehet még csak barátkozni sem akarok, mondván minek szivassam barátsággal?

Ti hogy gondoljátok? :)


2011. szept. 23. 21:15
 1/8 mus musculus ***** válasza:
100%

Egyetértek veled. Egyik barátnőm is ezt csinálta egy fiúval a minap, be is rágtam rá rendesen. Persze mikor szóvá tettem nemtetszésemet, egyből én lettem a rohadt szemétláda.:D (Reakcióját idézem: 'XY, rajtad kívül bárki nevezhet köcsögnek!')

Szóval én sem tudok megérteni őket.

2011. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Az a hülye, aki bedől a hitegetőnek.
2011. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi számít hitegetésnek?

20l

2011. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát az mindenkinek jólesik ha valaki körülugrálja és megtesz neki dolgokat :) am nem jellemző hogy bárkinek nagyon bejönnék aki nekem nem és ezért hülyiteni tudnám, szóval nemtudom mit tennék. sztem nem nagyon hülyiteném, általában nem vagyok szemétkedős fajta...

22/f

2011. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a hitegetés? Van egy jó pár fiú ismerősöm, akikkel volt hogy elmentem ide-oda (külön-külön) igaz kettesben, de nem gyertyafényes vacsira... se nem moziba.. csak sétálgatni, dumálni stb. és valahogy MINDEGYIK randinak vette. én meg nem értem, szóval egy lány nem találkozhat egy fiúval ha nem akar tőle semmi olyat ??
2011. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nagyapád" - ebben igazad van...

21:19 - Bármi amit valaki mond, elhitet velem, aminek a látszatát kelti de valójában nem úgy van.

21:24 - Értem amit mondasz, nyilván semmi gond azzal ha az ember az ellenkező nemű ismerőseivel tölti az időt, én is szoktam és nincs belőle félreértés. :) Viszont az már félrevezető lehet ha pl te tudod hogy valaki hajt rád, te nem akarsz semmi "olyat", de ennek ellenére jócskán vannak félreérthető (vagy éppenséggel teljesen egyértelmű) jelzések részedről.

2011. szept. 23. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez leginkább a lányokra jellemző és leginkább egy nagyobb csalódás után. jól esik nekik ha valaki kedves, figyelmes, ha valakit érdekel hogy mi van vele, ha valaki bókol stb... szerintem eléggé undorító dolog, de a lányok már csak ilyenek...
2011. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

07:35 - ez még rendben is van ha valaki egy kis figyelemre, törődésre vágyik, az már viszont nem ok (az én értékrendem szerint), ha kihasználjuk hogy a másik "oda van" értünk, és többre nem is kell.

--

Nem egyszer tehettem volna már meg hogy kihasználok lányokat, de sosem tettem mert nincs hozzá gyomrom.

2011. szept. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!