Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Hogy jöjjek vele össze? Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Szünetbe mikor kimegyünk cigizni, ö is kinnt van, és mindig úgy néz, föleg mert jóba vagyok az osztálytársával egyik sráccal, és ott szokott állni melette, és míg beszélgetünk, fentöl-le lentröl föl végignéz rajtam. Múltkor öngyújtot kért tölem, pedig neki is volt.Érdekelhetem egyáltalán? Hogy szólítsam le?
2009. febr. 27. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérj Te tüzet tőle, és hogy el ne fújja a széla lángot, tedd a kezed a kezére... aztán hagyd ott....
2009. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Itt egy kis spam:


NE CIGIZZ MERT UGY JÁRSZ MINT A PAPÁM!!!

Utolsó perce ugy telt el hogy kopaszon kiszaladt a vécére telehányta tüdődarabokkal és lerogyott.

2009. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a spam minek kellet???

Sajnáljuk az Apukádat de itt a szerelemről van szó, és nem pedig a végzetről! A WC teli hányását, tartogasd meg másnak! Legközelebb majd mivel drukkolsz elő?

ARMAGEDDON?


Üdv.

Patrik

2009. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!