Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám "elcsábítani"? L/14

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "elcsábítani"? L/14

Figyelt kérdés
A Helyzet a következő. Osztálytársam nagyon cuki és nagyon helyes. Minden lánynak ilyen "álom pasi". Aktuális barátnőével mindig nagyon romantikus ( egy csomószor csak úgy neki egy rózsa stb. ).ÉS nem az a fajta aki ezzel visszaél. Semmi ilyen hülye ribancal nem jön ösze. A fiúval én nagyon jóban vagyok, talány a legjobb fiú barátom, de én azthiszem szerelmes lettem belé. Hogyan tudnám "elcsábítani?"
2011. ápr. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hiddel az ilyen osztályátrsi kapcsolatok sokszor zsákutszába torkollanak...

mivel megmondtad h legjobb barátok vagytok, vagy legalábbis neked ő az, akkor ezt a helyzetet nem kell elbizonytalanítani...

Amúgy tökre ismerős helyzet velem is volt ilyen, még 8.ban,13-14 éves koromba, elmondtam a srácnak és ha összefutok vele meg a haverokkal még mindig furán viselkedik velem (gondolom emiatt, és negatív ez a fura viselkedés...) pedig már majdnem másfél éve volt h pofára ejtettem magam... de megérte mert már egy éve van barátom, aki jobb akármelyik volt osztálytársnál:)és az összes srcnál:)(L) Szal hiddel nem éri meg energiát és időt "pazarolni " erre, hisz sokan túlesnek ezen...

de a te döntésed... majd megformál téged is:)

15Ł

2011. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, ribanccal nem jön össze. Akkor miért akarsz az lenni?
2011. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó rátapintott a lényegreXD A másik miért szakítanád el a barátnőjétől? Hagyd békén.
2011. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én egy kicsit megértem:P

én is ki.szottul szeretném ha egy párocska itt a szomszédutcában nem minden reggel smárolással kezdené a napot, így a szemem láttára, miközben én teljesen fülig szerelmes vagyok a srácba...

szar az ilyen:P és kilátástalan:S nekem.

2011. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Aktuális barátnőével mindig nagyon romantikus" Álljon csak meg a menet. Hogy ha szerinted nem akar ribancot akkor meg miért kezdesz el ribanckodni a barátnőjével szemben?
2011. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aktuális. nem jelenlegi. most nics barátnője
2011. ápr. 5. 16:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogyha "aktuális" akk elég gyorsan cserélgetheti őket? nem?
2011. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem, mert pont az h nem él evvel visza szal ilyen 2 havonta
2011. ápr. 6. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeintem a 2 havonta az kicsit sűrű... Volt egy csaj, akibe bele voltam zúgva, és a pasijával (Utána jött vele össze, miután hajtottam rá) már több mint 8 hónapja együtt vannak. Na mi a nem gyors váltogatás? :)
2011. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szal ien 2 havonta? :DD aazta mekkora kapcsolatok, 2 hónap alatt semmit ismétlem SEMMIT nem tudsz meg a másikról, hogy milyen is valójában :) na igen 14 évesek...

több mint fél éve vagyok együtt barátnőmmel, és egyáltalán nem mondanám hogy tul sokat tudnék róla. persze, mindig beszélgetünk, közös programok, stb, de 2 hónap után ha szakitottam volna vele, amikor először megbántott, akk sokmindenről lemaradtam volna. nem volt olyan rémes vétek, csak rosszul esett nagyon, de ha minden apróság miatt szakit az ember... hát de ti persze tudjátok nagyon...

21/f

2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!