Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak felháborodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak felháborodva, hogy nem ismerem (még) azt a fiút, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Már két barátnőmmel is beszélgettünk, hogy ki tetszik nekem.Megkérdezték, hogy elhívott-e, vagy ilyesmi, én meg értetlen fejet vágtam, hogy hogy hívna el, ha azt sem tudja, hogy létezem (szerintem, de elég valószínű.) Erre mindkétszer úgy reagáltak, mintha nem is tudom, milyen dolog lenne, természetes, hogy odamegyek a fiúhoz, hogy - héé, szia, xy vagyok, és tetszel nekem. nem akarsz elhívni vhova? - szóval egyszerűen nem értem, hogy egyesek hogy tudják ezt ilyen könnyen venni. bennem van a hiba?
2009. febr. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Most van a váltás, amikor a női egyenjogúság egyre nagyobb teret hódít, és már a nők is kezdeményezhetnek kapcsolatot. A barátnőidnek az a bajuk, hogy nem élsz ezzel a jogoddal :)


Azt csinálsz, amit akarsz egyébként, ha akarod, megvárhatod, hogy a fiú kezdeményezzen. Biztosan sokkal romantikusabb úgy. Csak lehet, hogy így észre sem fog venni. Ha nagyon megtetszik, akkor emiatt érdemes esetleg Neked ismerkedned. A Te döntésed :)

2009. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Először kérdezd megbarátnőidet hogy hány sztárba szerelmesek jelenleg ... aztán mond nekik hogy hány csávót ismertek mielőtt sezrelmesek lettek volna beléjük... ja és aztán mond nekik hogy hallottál már szerelem első látásról ...amúgy nincs benend hiba én ugyanígy vagyok csak fiúban és sztem tuti legalább 3-4 évvel idősebben
2009. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15, lassan 16 leszek. egyébként ha még egyszer vki így reagál, akkor tényleg azt fogom mondani, amit mondtál. köszi.
2009. febr. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!