Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki egyedül szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki egyedül szórakozni, koncertre menni?

Figyelt kérdés
Egy lánynak mi a véleménye, ha egy fiú tök egyedül megy bulizni? Persze nem mindig, és nem azért, mert nem menne vele más, hanem mert fura, de egyedül jobban eltudja engedni magát az illető, illetve a baráti körének nem mindig jön be az adott zene. Szóval nem egyedül jár el általában, csak alkalmanként, de ezt ugye az adott szituációban bonyolultabb elmagyarázni. Nagyon ciki, ha vki egyedül megy? Esetleg mások is szoktak?
2009. jún. 2. 19:30
 1/7 anonim válasza:
0%

egyedül menni alapból nincs értelme szerintem...

+ha a haverjai nem ugyanazt a stílust bírják /pl. az illető "techno*rajongó*" de a haverjai rockerek össze se illenek/..


röviden.. szerintem ciki

2009. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki.Meg amúgy is a szórakozóhelyen is megtudsz ismerni új embereket,és máris nem leszel egyedül.
2009. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs vele, nincs azon probléma, hogy "na menjünk már, sz*r itt" , "gyere már megiszunk pár sört" vagy egy nőn/lányon megy a vita. Azt csinálsz amit akarsz, akkor mész el ha kedved tartja, azzal beszélsz akivel szeretnél. Nekem mint lánynak sokkal jobban bejön, ha a srác nem fogadásból jön oda, hogy fel tud-e szedni, háttérben meg a haverjai vigyorognak. Viszont probléma ha egyedül érzed magad és ilyenkor semmi közeli ismerős nincs, akivel kitaláljatok valami őrültséget.. :D
2009. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van magánszférája. A városomban van borok fesztiválja, meg szüreti napok, de még nyári nyitóbuli a tutajosba, ami egy szabadtéri disco-szórakozóhely, és mind a 3 helyre egyedül megyek. Egyedül kerékpározom a városban is, és nagyon jól elvagyok.


Nem foglalkozik velem senki, a főtéren is a borok fesztiválján elvoltam, kóstolgattam, a csajok csak elmentek mellettem, de nem foglalkoztatta őket, miért vagyok egyedül.


Nem ciki.

2009. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én direkt megyek általába egyedül mer utána ugyis találkozok ismerőssel
2009. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jobb szeretek egyedül bulizni, és ismerőssel se szoktam összetalálkozni. Nem szeretek alkalmazkodni, és az én zenémet sem szereti mindenki, vagy nem áldoz annyi pénzt egy buliért. Londoni klubokba is lazán elmentem egyedül (nem kis csehókba). Idegen arcokkal is lehet haverkodni, buliba pedig nem pofázni, hanem táncolni megyek, és idegesít is ha ebben megzavarnak

25/L

2009. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hova megy az ember, kisebb klubba,diszkóba sztem nem jó, de koncertre pecsába,arénába semmi gond,én is voltam már egyedül, ilyen városi rendezvényekre is lehet miért ne? Ha neked jó úgy,akkor más ne szóljon bele.
2009. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!