Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne ha egyedül lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha egyedül lennék?

Figyelt kérdés
arra gondoltam h szerezzek ismerősöket meg haverokat esetleg kapcsolatokat beülök 1 kocsmába egyedül és megiszok vmit ( gyümilé esetleg sör ) és hétha leszólít vki. Ez ciki lenne??, 18 /l
2010. jún. 16. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Megyek veled!:D sörcsiii:D

18l

2010. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

osztálytársak stb. nincsenek?

vedd fel a kapcsolatot az elsővel.

2010. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem egyből rádmásznának a farmerdzsekis, 40 éves alkoholisták, akik ott ülnek egész nap. De amúgy, én is mennék veletek:) Hátha egyszer valaki lerombolná a gátlásaim:)

22 f szűz

2010. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elsőnek : hol laksz?
2010. jún. 16. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
jótanács: inkább ne kocsmába menj. Oda még párban sem életbiztosítás belépni.
2010. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

dobj egy privit msnel ha dumcsizni akarsz...:D


17f

2010. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ciki nem lenne, de szar.persze, ez a természetedtől függ, de 22fszűznek nagyon igaza van. Egyből rádmásznának a furcsa alakok. Persze ha neked ez bejön, és élvezed, akkor nyugodtan. Nekem előző barátnőm szeretett ilyen helyekre járni, merthogy tiszta hangulatos meg viccesek a részeg bácsik :P

Ülj be inkább egy teázóba, bár oda meg elég szar egyedül...de én szívesen beülök veled ;) még kb egy hétig pesten vagyok...írj.

Ha meg ennyire ráérsz, és kapcsolatokat akarsz építeni, szívesen ajánlok egy két nyári programot (táborok, ilyesmi) amik elég jók, és kapcsolatépítésre tökéletes. (na meg elég jó mókák, és garantáltan jól érzed magad :)

20/f

2010. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ, miért tennéd ezt. Ha csak ki akarod próbálni mi történik ebben az esetben, akkor szerintem simán elfogadható.

De ha nem vagy képes normális kapcsolatot létesíteni az ismerőseiddel és ezért próbálsz magadnak a kocsmában haverokat szerezni, akkor szánalmas.


Remélem az előbbi miatt kérdezted, az ilyen dolgok engem is "lázba hoznak". ;P


19f

2010. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én elmennék veled! 20f :)
2012. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menjünk! Amúgy ez a legtöbb helyen nem egyszerű, mert a baráti társaságok nem másokkal vegyülni mennek (sajnos), vagy ki kell fognod már elég részeg fiatalokat. Italért sorban állva könnyen lehet pár szót csevegni valakivel, ha nincs sor, akkor örülsz, mert kevesebbet vársz, de random csevej sincs...


Ja, és... nagyon jó találmány a csocsó, a múltkor is csatlakoztam ismeretlenekhez (egyetemisták), mert kellett nekik még egy ember. Aztán persze elköszöntem és nem ismerkedtünk meg jobban. Csak legalább közben megfigyeltem az ellenfél csapat hölgy tagját, hogy engem figyel-e netán, de nem.

2014. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!