Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor leszek végre szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek végre szerelmes?

Figyelt kérdés

15/L

eddig volt 3 kapcsolatom, DE egyik srácba sem voltam szerelmes, csak ők voltak nagyon belém zúgva.

mi a baj velem?

eddig SOHA nem voltam igazán szerelmes..


2009. febr. 28. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha találkozol egy olyannal, akit tényleg vonzónak találsz, leszel szerelmes. Azt nem tudjuk megmondani, hogy ez mikor következik be. :) Én 20 évesen voltam először szerelmes, pedig voltak előtte is kapcsolataim.
2009. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem nélkül is lehet csak az élvezetért szexelni! :)


De komolyra fordítva: 15 éves vagy, mit vársz?


25/f

2009. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szerelem egyénenként változó. Lehet, hogy te alapból "csendesebb" típus vagy, és akkor sem fog kiülni az arcodra, ha tényleg szerelmes leszel. Én is ilyen vagyok. Nagyon csöndesen élem meg a szerelmet...

Ne keseredj el! :) És nekem 15 éves koromban még olyan srác se volt az életemben, aki érdeklődött volna felőlem. :) (19. évemet töltöttem azon a nyáron, mikor az első barátommal összejöttem. ÉS! Akkor sem voltam szerelmes!)

Most ellenben - mintha - az vagyok.

2009. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
korulottem sok fiu volt,es megsem voltam szerelmes amig meg nem ismertem a mostani baratom...bele nagyon gyorsan szerelmes lettem..szoval nincs veled gond csak meg varnod kell.18L
2009. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

arra is válaszolnátok, hogy hogyan magyaráznátok el egy srácnak, hogy legyetek inkább haverok?:S

emmm..már 3X találkoztunk, de rájöttem hogy havernak jobb mint barátnak. De, már csókolóztunk is..:S

most elszúrtam?? azt hiszi én is szerelmes vagyok belé, és csak miattam utazik 60 km-t minden hétvégén.:S

engem is bánt a dolog.

segítsetek!

2009. febr. 28. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki őszintén, hogy nagyon kedveled őt, de nem érzel iránta annyira erős vonzódást ami elég egy párkapcsolathoz.

Egyébként leszel majd szerelmes, és később lehet, hogy még szerelmesebb leszel! Én 40 évesen találtam meg az igazit, bár addig is voltak "szerelmeim", de most tudtam meg milyen az igazi. AZért remélem, Neked nem kell ilyen sokáig várnod!

2009. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem voltam szerelmes mostanáig.
2009. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!