Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Okos, de csúnya, szép, de buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, de csúnya, szép, de buta?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom azt mondta én közepes vagyok. Ezzel most nem akart megsérteni? Igaz, hogy nem én vagyok a világon a legszebb, de csúnya sem. Már többen voltak is belém szerelmesek, szóval csak ebből gondolom, hogy nem lehetek csúnya...:) Persze okos, nem okos. Attól függ milyen témában kell nyilatkozni. Tudok komoly is lenni, és tudok nagyon hígagyúnak tűnni is. :D 15/L
2011. ápr. 6. 17:44
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
100%
aha. és? mi a kérdés?
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés?
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdés?xd
2011. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy azért mondta, hogy én középen vagyok, hogy ne sértsen meg? Mert ha azt mondja, hogy szép vagyok, akkor az azt jelenti, hogy buta, ha viszont az mondja, hogy okos vagyok, az azt, hogy csúnya. Ezt ő mondta így. :)
2011. ápr. 6. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Ez hulyeseg,csunya lanyok kozott is van ugyan ugy, mint a szepek kozott, csak eroltetik, h ok okosabbak, ha mar nem szepek.

Egyebkent meg inkabb szep meg buta legyen, foleg, h idovel valtozhat!

De a csunyaval nem tudsz mit kezdeni:S

2011. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmaznám a kérdést: Észlény vagyok de k**** ronda?

S**ghülye vagyok de egy igazi szépség?

ez alapján a kérdés: -A legjobb barátom azt mondta én közepes vagyok. Ezzel most nem akart megsérteni?

2011. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17:55 pontosan;)
2011. ápr. 6. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy nem szerelmes beléd, de "bír". Nem érdemes mást belemagyarázni
2011. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 vikotrot ***** válasza:
100%

Ó ti balgák.Kinek ez, kinek az. Nekem az "arany középszer" jön be.A tekintetéből meg tudom állapítani, hogy kell-e vagy nem. Nem szeretem a randa csajokat, de a butákat sem.

Akkor én meleg lennék? NEM! Egyszerűen csak szeretek 3 szót váltani a csajjal, akit kiszemeltem. ÉS arc/ész alapján döntök, nem a didkók alapján.Ez meg nem zárja ki a bombázó fogalmát

Mit akartam ezzel mondani?

Hogy a teória téves, hogy ronda-okos/ szép-hülye.

Példának okáért: Kiszel Tünde(sztem ronda volt, és most is az) / Stefanie Meyer(csakhogy ismertebb legyen, és biztos tudd, hogy ki az)

2011. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 vikotrot ***** válasza:
100%
Jah, és még annyit, hogy a mostani csajomnak is borotva esze van, mégis megvan a kerek feszes sejhaja, ami nagyon bejön :P(másnak is)
2011. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!