Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a szép lányok járnak a csúnya pasikkal, de a helyes pasik nem járnak a csúnya lányokkal?

Figyelt kérdés
Erre már én is nagyon kiváncsi lennék...a férfiak válogatósabbak mint a nők? vagy miért?
2009. nov. 28. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert sok csúnya pasi lehet "nagy játékos", olyan személyiség akiért odavannak a nők, viszont a csúnya nők általában belülről sem vonzóak. ettől függetlenül sok olyan pár is van ahol a nő csúnya és a pasi helyes.
2009. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt láttam már ugyanannyi számban, úgyhogy nem mondanám hogy a srácok válogatósabbak... :)
2009. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igaza van az első hozzászólónak:)
2009. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen, a csúnya nők egyáltalán nem vonzóak, én nem is tudnám elképzelni hogy közelítsek egy felé is. Hiába jófej vagy valami ha egyszer nem szimpatikus akkor nincs mit tenni. 19/F
2009. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem vettem észre. Amúgy is, a szépség relatív. Lehet, csak te látod így. Nekem nem tűnt így fel.
2009. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Azért van szerntem ez igy mert a lányok nem csak a külsőt nézik ök meg elégszenek a belsővel. A fiuknak viszont nem elég a belsö nekik széparc, nagy mell, jo segg kell. Persze ök is beleszeretnek csunya lányokba deh ezt inkább letagadják félnek hogy mit szolnak a többiek.
2009. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én jártam olyan csajjal, akit nagyon dögös csajnak tartottam. a környezetemben meg mindenki csunyának (és ijesztőnek)tartotta. => relativ a szépség. (30f)
2009. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aha értem...köszi a válaszokat:)
2009. nov. 28. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, én is ugyanolyan számba látok szép nőt csúnya pasival, mint csúnya nőt jó pasival... felénk, annyi csúnya elhízott nőnek van halál jó pasija, aki nem csak kívülről, még anyagilag is jól áll.Szerintem, ez személyiségtől, és agytérfogattól függ.. :D Tudnak valamit!

kell önbizalom, kedvesség és fifika hozzá... én is csak tanulok, tanulok... lehet OKJ-s képzés is van :)

17/L

2009. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Több nő van, mint férfi, ezért a nőknek más szempontokat sokkal fontosabb figyelembe venni, mint a külsőségeket!

A férfiak meg e-szerint válogatnak.

2009. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!