Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek egy randin egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy randin egy virággal történő szerelembevallás mindig élmény?

Figyelt kérdés
Még akkoris, ha esetleg nem jön be a jelölt?
2011. ápr. 7. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha most ezt egy olyan srác csinálná, aki abszolút nem jön be, inkább kínos lenne, mint szép élmény.
2011. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem erről van sztorim. Az exem sokszor hozott virágot a megbeszélt randinkra, csak az a baj, hogy nem is volt már akkor szerelmes (mint utólag kiderült) Úgyhogy nekem nem mindig élmény ... sőt... már irritál
2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ilyen esetben, élmény lenne, akkor is, ha nem tetszene az illető. Belőlem már az "kicsikar" jókedvet, ha érzem, hogy tetszem valakinek (főleg mert nem sokan voltak-vannak, akiknek tetszenék), szóval az lenne. Még ha rosszul is esne, hogy meg kell bántanom.


Egyébként bennem is, lányként is "felmerült", hogy vajon mit érezhetett a fiú, akinek bevallottam, hogy szerelmes vagyok belé. Nagyon kíváncsi voltam, úgy is, hogy nem tetszik nekem. Ha már nyert annyit, hogy valaki különlegesnek tartja (sok kikosarazás után), már megérte.:)

2011. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem randiztam még olyannal, aki nem jött be, de olyantól biztos nem lenne kellemes élmény, inkább kínos.
2011. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha én nem lennék belé szerelmes, akkor inkább rossz érzés lenne, mert sajnálnám szegényt, hogy nem lehet köztünk semmi :S Amúgy szerintem nem kell hozzá virág.
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor nem "élmény" hanem valamilyen pozitiv hatást azért gyakorol nem?

Én pasi mondjuk mindig örülnék egy picit, mégha reménytelen az illető is, és finoman utasitanám vissza

2011. ápr. 8. 02:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, ahogy Te.:)
2011. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tehát valamellyest nőnek éreznétek magatokat. Ennél hülyébben nem tudtam megfogalmazni
2011. ápr. 9. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Első pár randira soha nem adok semmit, nemhogy virágot. Séta, beszélgetés először. Esetleg egy kávézó ahol én fizetek. Virágot akkor adok, ha járunk, vagyis túl vagyunk pár randin. Én nem tudom hogy élik meg ezt a nők, de engem tuti kiakasztana ha minimális ismeretség után elém állna valaki, hogy ő mennyire szerelmes belém. A szerelem nem ez.

26F

2011. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom, de nemis igazán a kérdésre válaszoltál :P
2011. ápr. 10. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!