Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyerhetem el a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem el a lánynak a szivét?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek!Egy suliban járunk és hát nem tudom,hogy miről beszélgessek vele,mit csináljak vele és,hogy hogyan jöjjek össze vele.És mikor a közelében vagyok akkor mindig félek megszólalni :( mitcsináljak ?
2011. ápr. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit szedd össze magad. A lányok nem szeretik a tutyimutyi fiúkat.
2011. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem de akkor is félek meg nem tudom,hogy mit tegyek.Néha alig akar velem beszélgetni néha meg tök boldog.
2011. ápr. 7. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, csinálj valamit, találj ki, mert úgy jársz mint én: még 30 évesen is egyedül vagyok.
2011. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pókeren....
2011. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szìvèt nem nyerheted el csak akkor ha fekteszi kàrtyàn de ez véres jàtèk szerintem inkàbb hòdisd meg
2011. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jetsky válasza:
Nos, Véleményem szerint derísd ki mien a lány érdeklődési köre pl. zeneileg,stb iesmik és mindenképp add önmagad és próbálj minnél közelebb kerülni hozzá,de ne nyomulj túl feltűnően először érd el a baráti szintet és utánna probálkozz a felsőbb szintű akciókkal továbbá légy kedves és figyelmes azt minden lány szereti :)
2011. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lényeg : hogy sose félj az elutasítástól. Aki nemet mond 1 szimpla randira az hlye és nem érdemel meg téged :D én mindig így csinálom ..
2011. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadsz 1 barátoddal h ha legyőz kockapokerben övé a lány szive ,ha te nyersza tied . Aki nyer fog egy kardot és kivágja a szivét és hazaviszi a vesztes meg a testét kapja .
2011. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!