Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyerhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerhetem vissza a bizalmát egy lánynak?

Figyelt kérdés
17éves vagyok a lány 15éves lesz, egy suliba járunk. 2hete beszélgetek vele, és szeretném elhívni moziba. Tegnap feldobtam az ötletet neki, és mindent írt csak azt nem mikor ér rá. Legjobb haveromnak átadtam miket dumtunk, ő meg ráír a csajra, mért nem jön el velem moziba, meg ne túráztasson a csaj engem, hanem mondja meg ha nem akar. Szerintetek vissza lehet még nyerni a bizalmát a csajnak?
2008. okt. 17. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én a lány helyében nem adnék még 1 esélyt.

a te helyedben meg nem beszélnék ki ilyeneket az ilyen locsi-fecsi barátommal.

2008. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ki nem beszél meg ilyeneket a legjobb haverjával? Az egy másik dolog, hogyha a haverod nem bír magával és mindenképpen közbe kell avatkoznia, én ezt személy szerint eléggé gyűlölöm, de ettől még a bizalmát nem hinném, hogy elvesztetted a csajnak, bár egy 14 éves lánynak lehet, hogy ez gáz és nem érti meg, pedig általában ők a legpletykásabbak barátnők körében.

Ha pedig elvesztetted, akkor próbáld meg kimagyarázni, vagy inkább elmagyarázni. Mondd meg neki, hogy muszáj volt a haveroddal megbeszélned a dolgot, mert nem tudtad mi a helyzet, ötleted sem volt róla, hogy közbe fog avatkozni, és bocsánatot kérsz tőle emiatt, ne foglalkozzon vele. Ha ez nem segít, akkor passzolok :)

2008. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj hogy megszabadultál tőle.
2010. jan. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!