Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves fiúnak tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves fiúnak tetszem, én 15 vagyok, és nekem is tetszik. De nem égés az arány? A suliba nem égnénk? Mit tegyek? Mert egyébként meg nagyon bejövünk egymásnak, csak ez az akadály...

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

titokban... nekem anno bejött :D:D

Máig is titok maradt mindenki azt hiszi nagyon jó barátok voltunk.

-Sajnos már nem vagyunk annyira jó kapcsolatban...sőt szinte már utál...azt hiszi én hagytam el pedig ő hibája volt az egész.

De mára belátom kicsik voltunk és egy jó kis gyerek kori szerelem volt és számomra jó volt.

Ma már más párom van... de ő mindig az emlékeim között lesz és őt szeretem talán a szívem mélyen a legjobban.


Nah ez csak egy tanulság. Titok pöri ha megbízol annyira a fiúban ha meg nem akkor meg eléggé cink nyíltan vállalni.

2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ne hallgass másra...ha tetszetek egymásnak akkor miért ne??!!:)

15/L

2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szard le, khmm az az nem értem miért számít mások véleménye, abban a dologban amit te érzel, szóval hajrá ha akarod
2009. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

határozottan za, ha annyira zavar hogy megkérdezted az oldalon. egyébként most mindenki azt fogja írni, hogy nem gáz, meg biztos érettebb a koránál stb. stb.

szerintem ha cikizni is fognak emiatt, akkor 2nap után már úgy se lesz izgi a téma, sztem nyugodtan próbáljátok meg.

sztem gáz a dolog, nagyon is, de annyira nem érdekelne engem a dolog,mármint ha az ismerettségi mkörödben lennék, hogy cikizzelek emiatt.

de ettől függetlenül szerintem egy próbát megér

2009. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és konkrétan miért gáz?
2009. febr. 28. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Mert kialakult az a sztereotípia, hogy a férfiak és a nők közti korkülönbség csak a férfi javára dőlhet el. Vagyis az tök természetes, ha egy nő idősebb férfival van együtt, fordítva viszont már nem, sőt. Ez így él a köztudatban.

Én is beállok egyébként a "sorba", én sem járnék fiatalabb pasival :)


Titeket valószínüleg cikizni fognak... (De ilyen korban egyébként akkor is van egy-két "hozzászólás" a suliban, ha két egykorú fiatal jár együtt.)

Vagy jártok titokban (ami nem könnyű), vagy felvállaljátok a dolgot, és nem foglalkoztok az esetleges beszólásokkal.

Viszont van egy olyan lehetőség is, hogy elkezdtek járni, aztán a beszólogatások miatt majd tönkre megy a kapcsolat és szenvedtek mindketten. (Ilyen- olyan okok miatt).


Ti tudjátok, de ha nagyon tetszik, akkor próbáld meg, hogy milyen. Az is lehet, hogy sokáig együtt maradtok :)

2009. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak tetszetek egymásnak azzal nincs gond. Csak az ilyen korú fiúk szeretnek tapasztalatot szerezni idősebb lányoktól... Úgyhogy fenn áll a lehetőség arra, hogycsak kihasználna, ezért vigyázz, előbb ismerd meg jó alaposan és utána vágj bele bármibe is. A korkülönbség meg le van tojva, ha valaki ezen csámcsog csak azért teszi mert írigy vagy nincs jobb dolga. Nem kell vele foglalkozni :)
2009. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor a csaj az idősebb az általánosban lenézik,kinevetik.LEgalább is nálunk a suliban ez volt.De ha vannak barátaid akkor ők ugy se fognak cikizni vele,másokra meg ne halgass.
2009. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
azért gáz, mert ugyan így számokban nem sok a korkülönbség, de ebben a korosztályban viszont az. teljesen más dolgok érdekelnek, pl te elmennél diszkóba, vagy koncertre ő meg nem mehet, vagy esetleg játszana a playstationjével stb. ilyen dolgok miatt tartom gáznak, a korkülönbség az teljesen lényegtelen egy bizonyos kor után, de ez pont az a korosztály amikor két év számít.
2009. márc. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sztem is... :S:S
2009. márc. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!