Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gond ha a lány idősebb két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha a lány idősebb két évvel mint én?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon kedvelem és ő is nagyon kedvel engem.Suliban találkoztam vele először.Az első beszélgetésünk óta nagyon szimpatikus nekem.Én 25 éves vagyok, ő pedig 27 éves.Múlt hét szombaton randiztam vele.Nagyon aranyos,kedves,szerény,barátságos és nagyon mosolygós lány.A randi szerintem nagyon jól sikerült.Egy cukrászdába hívtam el randira.Megkérdeztem tőle hogy érezte magát velem.Azt mondta nagyon jól érezte magát és köszöni szépen és legközelebb is találkozna velem.

Neki nem volt még párkapcsolata,nekem viszont volt.

Nagyon kevés ilyen lány van,mint amilyen ő.Ő a földön jár és nem a fől felett.

2-3 naponta szoktam felhívni.A hangjából ítélve azt hallom hogy nagyon boldog amikor vele beszélek.


2010. febr. 1. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban 2 év semmit nem számít. Tied a pálya.
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis baj!Sok sikert!Jó volt olvasni ezt az ismerkedést.
2010. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :D dehogyis!
2010. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmár legyetek nagyon boldogok, ásó kapa nagykaland, amíg a halál el nem választ.
2010. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Egyáltalán nem az.
2010. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok, én 24 vagyok, és a lány akivel megismerkedtem, és jól alakulnak a dolgok 30.:))) Szóval semmi az a 2 év:)
2010. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy gond, és hidd el a lánynak több van a fejébe mint gondolnád. sok sikert, legyetek boldogok.
2010. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nálatok nem gond nekem picit anyumnak nem volt szimpi hogy én 16vok bnőm meg 19 de most már jóba vannak
2010. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!