Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire volt hülyeség/bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Essney kérdése:

Mennyire volt hülyeség/bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés

Két éve a legjobb barátom eléggé tetszett nekem, és voltak olyan pletykák, hogy én is bejövök neki. Én új suliba mentem még korábban, úgyhogy onnantól csak e-mailezgettünk, amikor találkoztunk jókat dumáltunk, meg hasonlók. Tudni kell róla, hogy amolyan cukifiú. Mindenkivel jóban volt, és elég sok lánynak tetszett... Az a lényeg, hogy az egyik üzijében kicsit zavarosan ugyan, de szerelmet vallott nekem. Nekem addigra már másik fiú tetszett, de kicsit meglepődtem, és nem akartam megbántani, szóval nem igazán irtam semmi konkrét választ, de a következő levélben már randit kért tőlem. Kedveltem, jóban voltunk, úgyhogy igent mondtam. El is mentem, ő is ott volt, és jobban sikerült az egész, mint vártam (eléggé izgultam, első randim volt). Még aznap este küldött egy sms-t, amiben elmondta hogy élvezte a délutánt és lehetne-e szó mégegy randiról, de nem válaszoltam rögtön. Megbeszéltem a dolgot a két legjobb barátnőmmel, akik közül az egyik elmondta hogy bele van zúgva a fiúba... :/

Végül elég sokáig húztam a dolgot, de amit a barátnőm mondott eléggé eldöntötte a kérdést. Válaszoltam az sms-re, és azt irtam hogy maradjunk barátok. Mert megijedtem egy kapcsolat gondolatától, igy utólag nézve a dolgot nem voltam még elég érett hozzá, és nem akartam fájdalmat okozni egy ismerősömnek se akinek tetszett a srác.

Nem sokkal később rájöttem, hogy szeretem, de már nem mertem megmondani neki.


A kérdés az, hogy nagyon bánt, hogy az egészet sms-ben intéztem el és nem személyesen. Nagyon kegyetlennek tűnik és kiderült hogy még az eset után egy évig engem szeretett. Ahányszor csak meglátom(azóta ő is abba a suliba jár, ahova én), mindig lelkiismeret furdallásom lesz, de nem tudom hogy kérhetnék bocsánatot, amikor ő már nyilvánvalóan utál engem:/

Szerintetek nagyon bunkó vagyok?


2011. ápr. 9. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is meg éretlen is. Meg buta, hogy a barátnőidre hallgatsz, akik mint tudjuk a legrosszabb tanácsadók. A már más kérdés h ha a srácnak sikerült továbblépni, már nem fog még1x beléd szeretni.
2011. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó igen, ebből nem derült ki, hogy már régóta mást szeretek, de ilyen a természetem, mindent a lelkemre veszek... És már anniyra megbántam, hogy igy csináltam, sms-ben://
2011. ápr. 9. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
ha valakinek iylesmit nem személyesen mondasz el, az mindig bunkóság. azt írtad, h még egy évig szeretett, de mennyi idő telt el azóta? sztem megmondhatod neki egy bocsánatkérés után, h azért nem akartad, mert a barátnőd szerelmes volt belé, és ez ha egy igaz barátról van szó, akkor alapszabály, h nem jöhetünk össze azzal, akit szeret, akkor sem, ha ez a szerelem nem kölcsönös :/ lehet, h megérti, és összejöttök ( de persze nem rögtön), de az is lehet h már túltette magát rajtad..
2011. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy már túltette magát rajtam, mivel nemrég szakitottak a barátnőjével, de én sem őt szeretem már (az még nem is volt igazán szerelem), csak ezelőtt az egész előtt mi legjobb barátok voltunk, és nagyon rossz hogy már nem vagyunk.

Azért köszönöm a válaszokat:)

Ja és ez két éve történt.

2011. ápr. 9. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az vagy. Ha nem kellett neked, miért nem másztál oda és mondtad el neki személyesen? Fordított esetben hogy esne? Remélem a srác továbblépett és azt is elfelejti, hogy a világon vagy.
2011. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem meg az, hogy megbántad a dolgot és, hogy bánt, hogy ezt tetted vele egy jó emberről tanúskodik :).....szerintem menj oda hozzá vmikor és beszélj vele őszintén,itt gondolok arra,hogy ezt a barátnődért tetted és,hogy nagyon hiányzik a barátsága ,stb. :))
2011. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszsönöm szépen, meg fogom próbálni, csak még bátorságot gyűjtök...
2011. ápr. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!