Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randi lebeszélve. De hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randi lebeszélve. De hogyan tovább? Hülyeség nem érdekel!

Figyelt kérdés

sziasztok !


Egy lánnyal megbeszéltem egy randit/talit ..

Tudnátok nekem mondani jó témákat amiről el lehet beszélgetni egy 16 éves lánnyal ?

az nem nagyon izgat ,hogy engem nem foglalkoztat a téma csak ő ne unatkozzon és ne az én szövegemmel untassam..


pl. beülünk fagyizni vagy séta közben.. stb. vannak valami témák amiről a nők szeretnek beszélni ?


17.F.


2011. szept. 25. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik női rokonodnak való ajándék vásárlásról kikérheted pl a véleményét.. pl. Van egy 10 éves hugom, te minden örültél volna legjobban 10 éves korodban? válaszol.. volt már olyan, hogy kaptál egy ajándékot, aminek eleinte nem örültél, de aztán késöbb megtetzett? (tuti hogy volt) mondd el te is a hasonló élményedet.. Aztán majd adja magát.. sok hasonló téma van amiről el lehet beszélgetni a lányokkal..:)


Sok sikert.

2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tajparaszt ***** válasza:

Akkor ne hülyeségekről beszélgessetek ha nem érdekel.

Beszélgessetek egymásról.

Mesélj viccesen.

2011. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Tajparaszt válasza:

legelső: Köszi. ezzel segítettél :)


...


Akkor ne hülyeségekről beszélgessetek ha nem érdekel. "


nem viccekre értettem.. hanem a hülye válaszok nem érdekelnek..

pl. szereted az an*lt , mikor f*stál utoljára .. stb. ezek nem érdekelnek ! olvastam itt már ilyeneket !

2011. szept. 25. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:

legelső: Köszi. ezzel segítettél :)


...


"Tajparaszt válasza:


Akkor ne hülyeségekről beszélgessetek ha nem érdekel. "


nem viccekre értettem.. hanem a hülye válaszok nem érdekelnek..

pl. szereted az an*lt , mikor f*stál utoljára .. stb. ezek nem érdekelnek ! olvastam itt már ilyeneket !



=(bocsi, előbb rosszul másoltam..)=

2011. szept. 25. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
őszintén most amit elképzelsz úgy se úgy alakul... teljesen más minden történik. elkezdtek valamiről utána már menni fog. az a fő hogy nevessen! nevetesd meg ;) sok sikert!
2011. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi.


ezekre a kérdésekre csak azért lenne szükségem ,hogy ha elakad a beszélgetés akkor tudjak mit mondani ,hogy újabb témák jöjjenek szóba... :)

2011. szept. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!