Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Lentebb bővebben

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Lentebb bővebben

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nekem bejön. Együtt jól elvagyunk puszit ad meg minden ilyesmi(fiuk közül csak nekem ad puszit). Eddig nem volt barátnőm:$, és épp ezért akarom megtudni, h melyek azok a jelek, amelyek arra utalnak, h ő többet akar mint barátságot. Eddig az összes csaj kikosarazott:S, és már félek azt megkérdezni tölük, h bejövök e nekik:$. Azt gondolom, h elmegyünk egy szülinapi buliba és ott valahogyan megcsokolom. Hogyan csináljam ezt? vagy mondjatok tippeket mit csináljak? F/17
2011. ápr. 9. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb, ha megkérdezed. Attól még, ha nemleges lesz a válasz barátok maradhattok. Így pedig, elszalaszthatod a lehetőséget.
2011. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorisd hozzà a szàd az övèhez
2011. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 essney ***** válasza:

Ennyiből amit irtál nehéz megmondani, hogy néz rád: inkább barátként, vagy többet akar. De az biztos, hogy nagyon kedvel, ha puszit szokott adni.:)

Szerintem beszélgess vele sokat, és legyél vele minél kedvesebb. De lehet, hogy nem a legjobb ötlet letámadnod, még elijesztenéd. Inkább haladj fokozatosan. Nézz mélyen a szemébe, amikor beszélgettek, érintsd meg közben a karját, öleld meg néha, aztán, ha ezek már megvoltak fogd meg a kezét... Ha hagyja, és úgy látod, hogy örül neki, akkor egyértelműen tetszel neki. Akkor hivd el valahová:)

Remélem segitettem.

2011. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!