Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnál ha az én helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha az én helyemben volnál?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy internetes társkeresőn. Képei alapján nagyon csinos, rengeteg képet tett fel magáról és mindegyiken nagyon jól néz ki. Már szinte könnyűvérű lánynak tűnik. Ahogy kezdem megismerni viszont nem úgy mutatkozik, rendes lánynak tűnik. Komoly kapcsolatot keres ő is ahogy én is, képei alapján viszont mindennél jobban és minél hamarabb akarom őt.

Gond ott kezdődik, hogy 108 km van köztünk, ha találkoznánk, akkor maximum egy olyan városban, ami mindkettőnknek kb félúton van. Félek attól, ha élőben meglátom még jobban kívánni fogom.

Baj még az, hogy én nem voltam még nővel. Mindketten elmúltunk már húszévesek, ő picivel fiatalabb tőlem, de ő is túl van már a húszon. Koromat inkább nem közölném. Nem is tudom mit szólna, ha megtudná a dolgot.

Félek még attól is, hogy nekem tutira tetszeni fog személyesen, de lehet a randin nem fogok bejönni neki. Utána meg megint csak a szenvedés van amíg nem találok mást.

Inkább most szakítsak meg vele minden kapcsolatot, vagy folytassam vele, hátha így is kellek neki? :(

Aki nem tud normálisan válaszolni, kérem ne válaszoljon.


2011. ápr. 11. 11:44
 1/5 Joco901019 ***** válasza:
A fő problémád tényleg a nagy távolság, ha én társkeresőn ismerkednék biztos nem kezdenék olyan lánnyal aki az ország másik felén lakik. Próbáld meg a randit lehet hogy kellemesen fogsz csalódni, de szerintem keres olyan lányt aki közelebb lakik hozzád. Mert ha még járni is fogtok azért a távolság nagyon meg fogja határozni a kapcsolatotokat és gondolom 1 hónapban nem csak 2-szer 3-szor akarsz majd vele találkozni.
2011. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele. Majd akkor kiderül. Ha megszakítanád vele most a kapcsolatot, utána azon gondolkodnál, mi lett volna, ha...

Találkán úgyis kiderül majd minden. Az, hogy te még nem voltál nővel, majd idővel kiderülhet, ha valóban komolyra fordulna a dolog, de nyilván nem ezzel kell kezdeni a beszélgetést.

2011. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, és érezd jól magad. Azt hiszed a későbbi párkeresés könnyebb lesz, akkor nem fog ugyanaz a túlzott vágy közbeszólni? Vagy akkor is inkább megfutamodsz és örökre egyedül maradsz. Csak megemlítem hogy lehet a lány is nagyon kivan, és ő is kívánhat úgy mint te őt. Nekem volt barátnőm, akivel 3 hónapig csak msnen beszéltem, majd amikor eljött az első személyes találkozás meg nálam töltötte az éjszakát, már akkor lefeküdt volna velem, meg is jegyezte hogy nem kezdeményeztem. Én a helyedben simán elmennék.

26 ff

2011. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüzességed nem kell az orrára kötni az első találkán, még a 4.-en sem, ha lesz folytatás. Ha megkedvel, és komoly kapcsolatot keres, ez nem lesz semmiben kizáró ok, ha már ott tartotok. Ha igen, az pedig őt minősíti, nem téged. De ezen nem kell görcsölnöd, nem fog szóba kerülni egy első randin.


Ha tetszik a lány, találkozz vele! Ez az első lépés. Aztán ha a vonzalom kölcsönös, a hozzáállásából érezni fogod, hogy ő be akar-e vállalni egy távkapcsolatot, vagy sem. De meg is lehet beszélni, ez a legegyszerűbb, és a legegyenesebb.


Mivel vonzódsz hozzá, mindenképp legyen találkozó, a továbbiak úgyis csak utána derülnek ki.


Ha te nem fogsz neki tetszeni? És akkor mi van? Semmi. Az esélyt megadtad, kész. Rád nézve ez semmi mást nem fog jelenteni, csak azt, hogy keresed a következő jelöltet.


Ha tudatosan keresel társat, és neten is ismerkedsz, azt javaslom, soha ne csak egy emberrel ismerkedj egyszerre, hanem többel is. Így nem visel meg annyira, ha valaki "kihullik", mert nem jöttök be egymásnak. Semmi erkölcstelen nincsen abban, ha több lánnyal találkozgatsz párhuzamosan addig, míg egyel nem kezdesz kapcsolatba.


Az lenne az egész ismerkedés lényege, hogy érezd jól magad, élvezd, hogy megismerhetsz embereket, és tapasztalatot szerezel ebben.


Próbáld kicsit lazábbra venni. Csak érezd jól magad. Ha nem kellesz valakinek, az nem a világvége, csak annyit jelent, hogy nem egymást kerestétek, és ismerkedj tovább.


23 L

2011. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Természetesen több lánnyal is ismerkedem egyszerre, volt is már találkám kettővel is, de mind a kettő elutasított. Az egyik azért, mert idősebb nálam, holott állította, hogy nála nem a kor dominál.

A másik munkahelyi elfoglaltságai miatt tartotta egy kapcsolatra alkalmatlannak magát. Nem is értem minek regisztrál egy ilyen oldalra és munkahelyi kötöttségét akkor is tudta, mielőtt találkoztunk volna. Elég gyenge kifogás volt részéről. Leginkább az ő visszautasítása fájt, ugyanis ő egy városban lakik velem.

Nekem tulajdonképpen mindkét lány tetszett, a második kicsit jobban is mint az első. Nem élem magam előre bele a dolgokba, de azért elég rosszul tud esni még most is a visszautasítás, ilyenkor úgy érzem, hogy egy kicsi rész mindig meghal belőlem. :(

Tojnék én rá a visszautasításra, ha legalább egy olyan lány lett volna eddigi életem folyamán, akinek kellettem volna. 16 évesen még jobban viseltem, ma már egyre nehezebb azonban.

Egyiknél sem kezdtem persze azzal, hogy még nem voltam nővel, valójában még el se jutottunk addig senkivel se, hogy megmondjam. Vagyis pár lánnyal akivel távkapcsolatban szenvedtem. Ők jól viselték, izgalmasnak és megtisztelőnek találták, hogy ők lehetnek az elsők nekem, egyedül egy volt, aki ki volt akadva azon, hogy akkor most őt ki fogja kielégíteni az ágyban.

Ez a mostani lány pedig tényleg olyan, amilyenre vágyom, alakra is, megjelenésre is és attól félek ha sokáig húzom még vele a dolgot találkozás nélkül, csak jobban megszeretem. Utána pedig még rosszabb ha nem azt kapja a személyes alkalmon, amit várt a beszélgetések után.

2011. ápr. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!