Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 éve vagyok belezúgva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyok belezúgva egy lányba reménytelenül, Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy környéken latunk, és reggel mindig figyeltem, amikor a buszmegállóban várt a buszra. Olyan iszonyatosan gyönyörű és egyedi lány volt. Aztán valamiért gimit váltottam, és kiderült Ő is oda jár, ráadásul egy évfolyamba kerültünk, egy osztályba, és a padtársa is lettem...

Mindez teljesen véletlenszerűen. Elbeszélgettünk, és gyakorlatilag 1 hónap alatt teljesen belezúgtam. De elbénáztam, mert adtam a nagyképű idiótát, és egy másik srác lecsapta a kezemről. Most 23 vagyok, és idestova 6 éve Ő az egyetlen lány, akire ha gondolok összeszorul a torkom és elönt valami boldogság. Eléggé szép, kimért és okos lány, sose mertem igazán rányomulni, mert úgy érzem egy visszautasítás nagyobb katasztrófa lenne, mert így legalább fél évente ha összefutunk tudok vele pár órát dumálni. De ha nem látnám többet, az lenne a legszarabb.

Szerinted gyáva vagyok, és rá kéne nyomulnom? Fogalmam sincs meg van-e még a barátja...


2011. aug. 22. 13:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyébként a lányok többsége szerint "jó pasi" vagyok, ezért is fura, hogy nincs komoly barátnőm, mert igazából minden lányt elhagynék miatta. Nekem igazán csak Ő kéne...
2011. aug. 22. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt 12 év múlva is megkérdeznéd. Változtatsz, vagy vársz.
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó tudom, hogy mindenki a Facebook-al jön..., de ilyen helyzetben, ha fönt van rajta a lány, akkor én a helyedben simán írnék neki egy levelet, hogy régen beszéltünk és a napokban folyton ő jár az eszedbe és, hogy lenne-e kedve v. mikor meginni valamit...!

Szerintem nem veszítesz vele semmit!

2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd el egy laza talira pl. 1 ital, ebéd ilyesmi...
2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kerd meg a kezet...
2011. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ádám Viktória válasza:
beszélgess vele 6 év az wááá kitartó vagy :) de az nem baj,ne nyomulj ! először csak beszélgessetek aztán mond pl hogy elhagyott a barátnőd vagy hasonló xD aztán hogy miylen szomorú vagy :) nálam is volt ilyen csak én általános suli óta szerettem :D és lám itt vagyok 25/L és a boldog házasságba élek .
2011. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, csak én nő vagyok.

Számomra azt hiszem a dolog teljesen reménytelen.

Nehéz ez, mert még csak meg sem mozgat lelkileg senki más.

2011. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valahogy én is így jártam csak nekem 7 évig szopatta a fejem . Én barom meg annyira belezúgtam hogy nem vettem észre....


23/f

2011. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha már ennyi éve vonzódsz hozzá akkor szerintem megér neked egy próbát, hogy valami módon közelebb kerülj hozzá.szerintem valahogy add a tudtára, hogy mi a helyzet.ki tudja?ha így összehozott eddig a sors, az is lehet hogy ő is érez valamit:)
2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ja és inkább próbáld meg és csalódj, mint hogy abban a tudatban éld az életed, hogy meg sem próbáltad elmondani egyszersem...
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!