Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog még keresni? Miért kérdezg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni? Miért kérdezgetett ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egész este csókolóztunk pénteken, igaz én kezdeményeztem mert nagyon nem magabiztos. Ezt onnan gondolom, hogy olyanokat kérdezgetett, hogy miért pont ő, meg h csak azért vagyok vele mert be vagyok rúgva(ittam elég sokat)meg h a pia beszél belőlem, meg nincs más és azért ő, és ekkor megcsókoltam, aztán egész este csókolóztunk, de onnastól már ő csókogatott. ő is piás volt, de végig azt mondta h nem a pia beszél belőle. Úgy váltunk el h majd találozunk, de nem hívott azóta:( Tudom h még csak 2 nap telt el, de akkor is:( Fog még vajon keresni?
2009. márc. 1. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a csókot is te kezdeményezted, és többet akarsz tőle, akkor hívd nyugodtan. Főleg, ha olyanokat mondott. Most azt hiszi, lám igazam volt, csak arra az estére kellettem a csajnak.
2009. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös volt a vonzalom, keresni fog, ha nem, akkor nem.

De még azér tne add fel, hogy nem keres:)

2009. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha nem keres, akkor csötörtökön írjak neki egy sms-t h jön e ki ebbe a városba? mert nem egy városba lakunk, de nem is messze.csak 15km.
2009. márc. 1. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hívd föl józanul, és beszéljetek megy egy józan randit! :)
2009. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
stimm :)
2009. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"igaz én kezdeményeztem mert nagyon nem magabiztos" - ha tényleg ilyen akkor még most is azt hiszi, hogy csak szórakoztál vele. Hívd fel vagy írj neki SMSt és próbáld vele megértetni, hogy Te komolyan gondoltad.
2009. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak, nem is kellene várni azzal a telefonnal csütörtökig!
2009. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan küldj neki egy sömöst, hogy mi a stájsz, mikor találkoztok.


Ha ilyen kis nyámnyila, nem fog felhívni


25/f

2009. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
stájsz? a'mi?
2009. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kersed meg te öt mert lehet hogy fél hogy téleg a pia volt az ok hogy te vele:)
2009. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!