Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írtok ilyeneket lányok?

Figyelt kérdés

Kedves női gyakori kérdésező felhasználók! Közvélemény kutatást tartanék a körötökben. Adott a csajok és pasik és egyéb oldal, ahol az ember online tud(na) ismerkedni. A kedves lányok általában mit írnak, hogy kit keresnek. "Legyen vicces, legyen odafigyelő és megértő, és legyen olyan aki elfogad úgy ahogy vagyok, törődjön velem." Vagy éppen nem ír semmit sem. Amikor az ember rátok ír, poénosan, de mégis komolyan és a sorait egy egyszerű kéréssel zárja, hogy légy olyan kedves, még ha el is utasítasz írd meg. Erre általában még válasz sem jön pedig nem sokat kértem, máskor meg egy bocs de "külsőleg" nem vagy az esetem, pedig az kimaradt hogy egy Adonisz alkat is legyél!! Nem értem, pedig (sztem) még ronda sem vagyok. Én nem tudom milyen világ ez, senki nincs tekintettel a másikra, nem ad esélyt, még egy chat-elésre sem. Mindenkinek csak a macsó rossz fiú vagy nem tudom én már mi kellene. Az itt lévő hölgyeknek minden tisztelet, de mégis ti hogy látjátok ezt?


//Egy szomorú srác...


2011. jún. 9. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz helyen szeretnél ismerkedni. Vagy éppenséggel olyan típusú lányok jönnek be neked, akik mind ilyenek. Ha te is változtatsz az elvárásaidon, szerintem fogsz találni magadnak olyan lányokat, akik szívesen megismernének. Mivel nem minden lány ilyen, amilyennek te látod őket. (Ui.: Nekem a legtöbb normális lány ismerősömnek eszébe se jutna neten ismerkedni...)


19N

2011. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 napietus ***** válasza:

szerintem aki neten ismerkedik, az pont azért teszi ezt, mert szemtől szembe nincs bátorsága sem ismerkedni, sem nemet mondani. amiket írtál, sablonszövegek, ezeket azért írják ki a lányok, mert jobb nem jut eszükbe.


szóval a net az ilyen. nem köteles válaszolni, míg élőben azért valamit mondania kéne. ezért nem jó Neked ez az ismerkedési forma.

2011. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem akarnak megbántani, hogy nem jösz be
2011. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én soha nem írtam ki mire vágyom, inkább azt közöltem én milyen vagyok, hogy senkit ne érjen meglepetés. Nagyon sok levelet kaptam így anno, és általában válaszoltam is rájuk. Így találtam meg a mostani párom, akivel lassacskán összeköltözünk :) 23L
2011. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Első:

Nézd 20 különböző csajnak írtam, nekem inkább a szolidabbak és olyanok jönnek be akikben van valami érted, nem az üresfejű pláza bukszák, már bocs a kifejezésért. Korban is nagy a szórás 19-23-ig, de az, hogy egy sem tud reagálni, elszomorít.


Második:

Személyesen is hasonlókat tapasztaltam, sajnos. Nagyon sok helyen megfordulok, és nem a buli a legjobb hely ahol ismerkedni lehet sztem. De amikor azt látod, hogy a hölgy még a táplálék láncban sem tud elhelyezni..., na mind egy. Ezért gondoltam a netre ezek után. Igen személytelen, de úgy gondoltam, hogy hátha bátrabbak vagytok, ha nem közvetlen a beszélgetés, és majd idővel személyes is lesz.


Hát ez van sajnos ...

2011. jún. 9. 10:31
 6/25 A kérdező kommentje:

Második: Ja a bátorsággal nincsen baj, hidd el, de amikor már látod mi zu, akkor már a kedved is elmegy.


Képet nem osztok meg, mert nem, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

2011. jún. 9. 10:33
 7/25 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy ne a neten ismerkedj!

Járj el olyan helyekre, amik érdekelnek és majd ott fogsz találni normális lányokat, akiket szintén ugyanaz érdekel.

Hidd el, hogy ez a legjobb megoldás, a legkevesebb csalódás nélkül.

2011. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én lány létemre sose jártam és járok el sehova, bulizni utálok, csajos dolgokat nem szeretem, egy bnőm van ő is messze, mindig egyedül vagyok, így az interneten ismerkedem. Mégis nekem milyen helyet javasolnátok, ahol ismerkedhetnék? Mert imádom a természetet, állatokat, horgászni. Üljek ki a tópartra itt falun és hátha belémakad vki? Én úgylátom, hogy nekem az interneten a helyem, mert az ilyeneknek mint én nem sok normális program van.
2011. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 napietus ***** válasza:

utolsó, mondjuk eljárhatnál túrázni, ott találkozhatnál hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel. én is mentem régen (tesómat kísértem, én lovagolni szeretek, nem gyalogolni amúgy :)), és sok embert megismertem így. fiúkat is, ha nem lett volna már vőlegényem, bármelyikkel összejöhettem volna.


kicsit fel kéne állni a gép elől...

2011. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De nem vagyok közösségi ember, nem bírom a tömeget, kinézetem miatt önbizalom hiányos vagyok, ezért nem megyek sehova mert csak megbámulnak és nem jó értelemben. Túrázni szoktam járni amúgy, édesapámmal, mert ő még ilyen természetjáró, de hát az nem épp pasizós helyzet. Egyedül meg nem vágnék neki.
2011. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!