Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok dönteni 3 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni 3 lány közül, szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Lenne 3 lány akivel járhatnék, de mindegyiket másért szeretem és nem tudok dönteni.


1. lány - kedves, jófej, megértő, érdekli mi van velem, igazi barátnő típus, bejövök neki, ő viszont.. hát.. külsőre nem a legjobb. tudom a belső számt igazán, de külsőleg nem az esetem :(


2. alsós korom óta ismerem, szép, jófej, kb. ugyan az mint az első, bár nem ismerem annyira belülről..


3. pár hónapja ismere, először nagyon jól megvoltunk, tényleg álompár lehettünk volna, csak lebukott hogy kibeszélt a barátnőjével egész csúnyán.. azóta tartózkodom tőle, bár még mindig érdekel..


Szerintetek?


17/f


2011. ápr. 12. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
második
2011. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
B@zd... azt válaszd akit szeretsz nem azt akinél esélyed lenne.......
2011. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval, azt valaszd akit szeretsz, szerintem ebben nem nekunk kell donteni..
2011. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen az, amelyiknek a legnagyobb melle van...:D
2011. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.nál tennék egy próbát a többit hagynám.
2011. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. ha nem tetszik külsőre nem lesz meg a szikra sem. harmadikat pedig felejtsd el. Hacsak nem annyiból állt a kibeszélés, hogy elmesélte a veled kapcsolatos dolgokat a barátnőjének. (:
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*2.at válaszd. (:
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!