Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen párkapcsolatom, ha minden lány csak javasolgatja hogy keressek barátnőt és ne neki udvaroljak?

Figyelt kérdés
mindegyik ezt csinálja
2011. ápr. 13. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abba a pillanatban hogy kilépsz a magány sarából és elkezdesz élni "foglalkozom inkább jobb dolgokkal mint nők hajkúrászásával" jönni fog egy csaj akit elkaphatsz :) Ez eddig nekem bevált!
2011. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
en lany vagyok es megmondom az igazat miert ez a valasz mindenkitol.. a lanyok valogatosak amig van mibol hasonloan mint a fiuk es ha valameik fiu meg ha dogosis de van oylan hiabaja ami egyík fel szamara nagyon nem jon be akor a szovege ,,legyunk baratok´´ de mi komolyan gondoljuk azt h tartsuk a baratsagot mert megbantani es elveszteni egy fiut nagyon rossz is tud lenni.. es ezt sokan (fiuk) rossz neven veszik visza itasitva erzik..de koran sem. ha elnyered egy lany baratsagat akor kesob meg lehet belole valami ;) mert a lanyok hamar tudnak szeretni de ugyanugy csalodni is.en tuti mar sokat evela szoveggel megbantotam de ha sajnalatbol nem mondanak ilyent akor mindenkivel ossze johetnek es ha durvabban mondanam akor a szivebe hatolok.. tessek ezen elgondolkodni...aszem erthetoen kifejeztem :)
2011. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Látszik, h az utolsót egy lány írta. Egy lány csak akkor akar barátkozni, ha külsőre nem jön be neki a fiú. Járni meg csak akkor, ha külsőre bejön. Tehát egy lánynál a barátságból soha nem lesz szerelem, el ne hidd amit írt!
2011. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lányok többnyire az ideál képét a barátaik, pasiaik alapján építik fel, és próbálnak ezen az úton haladni. Ha csalódás van akkor direktbe másik formációt választ és így tovább :).


Nekem a barátcsajaim(2) tükrözik azt amit keresek egy lányban, és ebből gondolom hogy ugyanez igaz a nőkre is.


Szóval érdemes elkezdeni barátkozni csajokkal, és akkor egyrészt jobban megismerheted őket, másrészt megtudhatod mi az amit keresel, ill mi az amiben jó vagy náluk :), mit lehetne még csiszolgatni, és nem utolsó sorban azt is hogy kivel érdemes, és kivel nem érdemes kezdeni. Arra viszont figyelj hogy fair játékot űzzetek.

2011. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!