Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül aki csodás nyarat tervezett a párjával ehelyett otthon gubbaszt egyedül?

Figyelt kérdés
Van itt még valaki, aki olyan magányos mint én? Csodás tervek. Közös szabadság, nyaralás. Ehelyett szakítás és széttört álmok! :(
2011. jún. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sem egészen úgy sikerül, ahogy terveztem... szakítottunk, de az én döntésem volt.
2011. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mi szakításunk is az én döntésem volt és tudom, hogy ez volt a helyes döntés. De akkor is rossz! :(
2011. jún. 22. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként mi még nem tudtunk találkozni nekem kitolódott a vizsgaidőszakom, neki meg a praktikája (rezidens)...szóval még egy hét, utána találkozunk, nekem meg ismét vissza kell jönnöm...szóval nem egészen úgy alakul ahogy terveztük, de azt hiszem az a legfontosabb, hogy együtt vagyunk, aztán kialakul:)

Én nem a párom nélkül gubbasztok jelenleg, hanem a jegyzeteim fölött:-S

ez van

2011. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj meg ne sajnáljalak.. nekem még kapcsolatom se volt :)
2011. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Otthon legalább nem kapsz bőrrákot
2011. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, persze, csak az én esetemben nem én akartam a "szakítást".Hanem egyszerűen nem lehet elérni és tojik a fejemre.

Persze nem túl jó érzés.

De, ha vannak "értelmes" élettel teli barátaid, vagy legalább olyanok akikkel, nekivághatsz akkor máris jobban fog telni a nyár.

Csajozni meg nyáron a legideálisabb, vétek volna gubbasztással vesztegetni...

2011. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó, akkor te ezt szakításnak vetted?

csak mert velünk is ugyan ez van, nem lehet elérni, tojik a fejemre... és nem tudom mit csináljak

2011. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon megértő ember vagyok akit szeretek arra nem tudok haragudni, de elfogadom a dolgot egyértelmü hogy íj módon kívánja tudtomra adni hogy nem kíván velem többet lenni, barátként szívesen találkozok vele de nekem ez elég eggyértelmü másodszorra történik ugyan ez, és tudom hogy az ok az hpgy mást akar. Persze esete válogatja, de nyiltan rá kell kérdezni és akkor mindenki jobban fogja érezni magát, te is és ő is, menj elé lepd meg és nyíltan kérdezz rá ezt tudom tanácsolni, nekem ez vált be és mindenki boldog nincs sértődés meg kettősség kételyekkel..

A baráti viszony a részemről örökké megmarad.

2011. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!