Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor vagy otthon egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor vagy otthon egyedül? Mi az oka? Szerettek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
úgy általánosságban kérdezem kort és nemet is 23f
2011. jún. 18. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez változó, hogy milyen gyakorisággal vagyok itthon. Attól függ, hogy a szüleim hogy dolgoznak. De suli időben sokszor voltam itthon, de most, hogy nyári szünet vagy sokat vagyok oda, itthon meg keveset. :D Én szeretek itthon lenni egyedül, olyan mintha enyém lenne a lakás, csak az enyém, meg olyan jó érzés.. :D hallgathatok hangosan zenét, szüleim nem kérnek meg semmire hogy csináljak meg valamit (mindig megcsinálom amit kérnek, csak ilyenkor jó egy kis nyugi) meg nem tudom ezt megfogalmazni rendesen, jó egyedül lenni itthon néha és kész. :)
2011. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, bár általában van itthon valaki, de nem sokat kommunikálunk, úgyhogy vehető egyedülnek.

Suli után nem járok sehova, most meg vizsgaidősuckban még suliba se, szóval megtöbbszöröződött az itthon töltött órák száma.

Szeretek egyedül lenni.


19/F

2011. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A F***t, senki nem szeret egyedül lenni, legszivesebben a barátnójével lenne, csajozna, vagy éppen pasizna. Gondolom te is gondolom abban a cipőben jársz, hogy nincsen senkid. Tessék kimozdulni, aztán majd csak találsz valakit...
2011. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ép annyira szeretek egyedül lenni mint tárasságban.

A gondolataim ilyenkor rendezem. Olvasni is egyedül szeretek.

És baromi unalmas azok az emberek akik egyedül unatkoznak.

2011. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A F***t, senki nem szeret egyedül lenni, legszivesebben a barátnójével lenne, csajozna, vagy éppen pasizna. Gondolom te is gondolom abban a cipőben jársz, hogy nincsen senkid. Tessék kimozdulni, aztán majd csak találsz valakit.."


Ne alatalanositsunk, nem mindenki parti mogul. Es nem kene azon csodalkozni, hogy az egesznapos nyuzsges utan ami a munkaval es az oda-vissza vezeto uttal jar, hogy egyeseknek elege van a tomegbol es a hangzavarbol.

2011. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak az nem szereti a csendet és az egyedül létet akinek üresség vagy káosz van a fejében.
2011. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztek egyedül lenni..csend van, saját territórium, és nem zaklatnak a hülyék..ccsak azzal beszélek akivel akarok msnen és nem azzal aki épp ottvan vagy odajön a társasághoz..
2011. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka hogy ha egyedül vagyok itthon.
2011. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát mostanában nem sűrűn vagyok egyedül itthon. Anyuék ráérnek mindenre XD Igen szeretek egyedül lenni.:)


15/L

2011. jún. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hétvégén 70%-ban egyedül vagyok itthon, plusz hétköznap is általában egyszer: anyukám a párjánál van ilyenkor. Én szeretek egyedül lenni, mert ilyenkor itt alszik velem a barátom! :)


20/L

2011. jún. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!