Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki egy ideig nagyon "nyomult" rám, és mikor 2-3 hét után már én is kezdtem megkedvelni akkor már hozzám sem szólt. Mit ronthattam el h megsértettem? (13 éves vagyok, és a lány is)

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
túl sokat vártál, de ha a csajnak már két hét után nem kellesz, akkor felejtsd el.!
2009. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyomult rád, és te nem foglalkoztál vele, azért ez biztosan nem esett neki igazán jól.

Megfordult a kocka, ahogyan az lenni szokott....

De azért ha tényleg tetszik neked, akkor ne add fel ilyen könnyen.Próbálj vele beszélgetni,és kérj tőle bocsánatot. Kedveskedj neki például csokival, bókolj neki, várd meg suli után, vagy ha teheted kísérd haza:-)

Szorítok neked!!

2009. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de egy új gond lépett fel...

Ma tudtam meg hogy cigizik (szerintem az 13 évesen elég durva).

Meg még azt is hogy milyen társaságba keveredett be ,és ha mégis sikerülni vele összejönni én nem szeretném "elrontani" az életem h bekerültök 1 ilyen társaságba.

[lehet h naon nagy baromságot mondok de én ezt gondolom.. 2ik válaszoló lécives írd emg a véleményedet]

2009. márc. 3. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem annyiban más a szitu h legjobb bnőm rosz társoságba keveredett és nekünk a barátságunk ráment arra h én nem basztam elaz életemet nagyon bántott de máig jó döntésnek tartom ez volt 13 évesen most vok 15 amint annak a barátságnak vége lett elkezdtem jól tanuni stb.

de lényeg h 13 évesen szerintem inkább hagyd ezt a lányt lesz még több úgyis :D

és tapasztalat az h ha vki rosz társoságba keveredik nem jön ki onnan!!:(

szerintem hagyd azt a csajt 13 évesen cigizni előre látom mi lesz a vége inkább keres egy rendes csajt !

hidd el van sok !

és ne pont a legbalhésabbat fogd ki

15/L

nekem egy 6 éves barátságomat tette tönkre az h bnőm cigizett és rosztársoságba lépett és nem akarta otthagyni őket de fájó szívvel mondom h megérte mert őmaradt a rosz társoságba én meg azóta se cigizek nem is cigiztem nem is akarok és nem vagyok benne rosz társoságba !

neked annyival könnyebb h a csaj iránt még nem érzel olyan sok mindent nekem azért 6 évig legjobb bnőm volt:S

remélem érted mire akarok kijukadni

2009. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ennek vége :( pedig alapból naon jófej és aranyos lány de...
2009. márc. 3. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Második vagyok!

Szóval rossz társaságba keveredett a lány. Gondolom nem túl régóta van ebben a társaságban?

Annyit tudnál tenni szerintem, hogy beszélsz vele.

Elképzelhető, hogy ebből a társaságból ki tudnád valahogyan rángatni,és talán még a cigiről is leszokna.

Ha sikerülne összejönnötök, akkor gondolom az idejét veled töltené, és kevesebbet menne ebbe a társaságba.

Amit még tehetsz, hogy a barátnőivel beszélsz, hátha ők is hatással tudnának rá lenni.

Viszont sajnos, ha a lány nem enged, úgy értem, hogy ragaszkodik a rossz társasághoz, és a cigihez is, akkor szerintem jobb, ha megpróbálod elfelejteni:-(

Sajnos pont abban a korban van, hogy kezdi érdekelni az igazi "élet". Ez lesz meghatározó, hogy vagy teljesen rászokik ilyen fiatalon a cigire, vagy magától rájön, hogy mégsem kell neki.

Remélem tudtam segíteni!

Nyugodtan kérdezz, ha tudok szívesen elmondom a véleményem!

2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De a barátnői is abba a társaságba vannak szóval az kilőve...Cigiről leszoktatni ..minden nap elmondjuk neki h ez így naon nem lessz jó ő pedig annyit mond:Én életem,úgy cseszem el ahogy akarom..szóval marad az elfelejtés (ezt olyan 1-2 hete csinálja)
2009. márc. 3. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem!:-(

Akkor sajnos te tényleg nem tudsz ennél többet tenni.

Ez tényleg az ő élete, és talán majd rájön, hogy milyen nagy butaságot csinál.

Azért gondolom ,mint haver biztosan figyelsz rá, és ha nagyon nagy őrültséget csinálna, csak segítesz neki.

Sok aranyos lány vagy egyébként, biztosan találsz majd olyat, aki hozzád illő lesz!

Ne csüggedj,és kitartást kívánok neked!

2009. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt de nem érdekelt vagy verd szét a társaságot és akkor jó lesz:D
2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!