Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. Nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Nem igazán ismerem! Csak néha láttam, de nagyon megfogott. Szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác 16.én nemsokára 14.De ez nem is lényeges.Nem igazán ismerem!CSak néha láttam de nagyon megfogott!Ő letiltott msn-ről ami nagyon megviselt!Pénteken kicsit nem voltam magamnál és "sulidiscóba" állandóan sírtam ha meghallottam egy számát ami nagyjából rá emlékeztet!Nagyon kivagyok!Csak rágondolok!De ő alig ismer és én sem nagyon ismerem....akkor egyáltalán szerethetem vagy nem?vagy csak fellángolás az egész és majd elmúlik?:(
2009. márc. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
szerintem kifejezetten utálod.. hülye kérdésre hülye válasz
2009. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés!:(Szeretem v nem?:O
2009. márc. 2. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
én tudjam?:P
2009. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te érzed hogy szereted e kiscsaj.:D
2009. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kétlem hogy szerelem lenne, az sokkal mélyebb érzés :)

fellángolás inkább

2009. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk...Szerintem próbálj meg ne gondolni rá,legyél sokat a barátaiddal,az elvonja a figyelmed.Az ilyen letiltós pasik nem jó alkuk,hidd el =S

Am meg szerintem is csak fellángolás,idővel elmúlik (=

2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. márc. 4. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
el lehet ezen még gondolkozni 5-6 évig hiszen nem beszélsz vele ezáltal te alakítod ki a srác képét magadban. Ennek meg semmi értelme : álmodozás az élet megrontója
2010. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!