Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy képtelen valaki a szerelemre?

Figyelt kérdés

Hello!


Egyszerűen nem tudok beleszeretni egyetlen lányba sem, holott az elmúlt 3 évben hasra ütésre 80-100 lánnyal biztos randiztam, de nem megy. Leszögezem, nem a kihasználós, igénytelen felületes paraszt típus vagyok, mert minden ismerkedés elején komolyak a szándékaim, de valahogy mindig húzom a szám. És nem a lányok külseje miatt, csak valahogy nem fognak meg. Mindenki a környezetemben volt már legalább 1x szerelmes, ezért azt gondolom valami baj van velem, mert a szexet sem élvezem így különösebben, csak rutinnak fogom fel. Meleg biztos nem vagyok, de lehet aszexuális. Nagyon zavar, hogy a nők csak szexuálisan vonzanak, de egyébként nem érzek irántuk semmit, pedig szeretnék. Ilyen problémával csak pszichológushoz lehet fordulni?


2011. ápr. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
18/F vagyok, még soha sem randiztam, nem is volt párkapcsolatom. Igaz, voltam már szerelmes, de annak is már több éve.
2011. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges elmenni pszichológushoz mert ez,hogy nem voltál még szerelmes ez azért van mert még nem találtál olyan leányzót aki ezt váltaná ki belőled.Majd megtalálod az igazit.
2011. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is ennek két oka lehet. Az egyik az, hogy még találkoztál olyannal, akibe beleszerethettél volna. Vannak, akik nem esnek túl gyakran szerelembe. Ilyen vagyok én is, és pont az történt velem is, mint veled. A másik ok pedig az, hogy nem mindenki éli meg egyformán a szerelmet. Ez kissé bonyolultabb témakör, mint hinnéd, de a lényeg az, hogy nem kell izgulnod ilyenek miatt. Felejtsd most el egy rövid időre a szerelmet. Próbálj meg másként közelíteni a dolgokhoz. Érzelmeket akarsz, tehát akkor alapozz az érzelmi oldalára. Legyél együtt valakivel csak magáért az érzésért. A többi ne foglalkoztasson.
2011. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló vagyok. Én amúgy 25/L vagyok
2011. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak: nagyon tetszettek a gondolataid, megfogalmaztad, amit én csak sejteni véltem még. Köszönöm
2011. ápr. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!