Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vágyom a szerelemre de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom a szerelemre de úgy érzem h képtelen vagyok 1 kapcsolatra, mindig kihátrálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nemtudom miért de mindig megrémülök és egy mondvacsinált indokkal kihátrálok a dologból, most alakul vmi 1 fiuval, és nem akarom h megint ez legyen...mi kell ahhoz h egy kapcsolat jol müködjön?
2009. jún. 21. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért hátrálsz meg,mert félsz attól,hogy "kudarc" ér? Annyira vágysz a szerelemre,hogy inkább nem fogsz bele,mert ha nem működik azt rosszul fogod megérni. Nálam is ez van. De rájöttem pár közhelyes dologra. Egyszer élsz,adj lehetőséget magadnak és a másiknak is. Ne akard görcsösen,hogy minden jól működjön,hiszen egy kapcsolathoz 2 ember kell. Szerintem ezt nyugodtan mond el a fiúnak,ha úgy érzed,hogy megértő tud lenni. Én anno elmondtam annak,akivel randiztam, és nagyon normálisan reagált. Mondta,hogy akkor lassíthatunk, sokkal-sokkal többet beszélgettünk, és szép lassan kialakult a dolog. Nem hajt a tatár.:) Szerintem próbáld meg, és fogd fel úgy,hogy nem tudod mi lesz,de egy ideig biztos boldog leszel. És ki tudja,lehet,hogy egész életen át tartó boldogságban lesz részed. Ha nem működik, nincs baj, mindenkinek van valahol egy párja,és biztosan meg is fogja találni azt!
2009. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló jól mondta, félsz attól hogy kudarc ér. Szerintem beszélgessetek sokat találgozgassatok, mászkáljatok erre arra. És ne aggódj ha nem jön össze, nekem is csak 5.re sikerült, de szerintem most megtaláltam a nekem valót 3 év keresés után (annyi ideje csajozok) de megérte várni, és egy kapcsolatomat bántam csak meg... a többi jó volt amíg tartott. Na sok szerencsét a fiúval, legyél nyugodt és szánj rá időt hogy jól megismerd.
2009. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ismerős ez az érzés...

Én nem a kudarctól félek általában, hanem a felelősságtől, a kötelességtől. Ezért vannak rövidtávú, vagy semmmilyen kapcsolataim.

Na, de te is írj vmit, mert ennyire nem lehet tnaácsot adni.

2009. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja hát igen ak udarctól félek, meg én egyszer lettem szerelmes és akkor nagyon csunyán rá is b_sztam és félek attól a fájdalomtól, amit akkor éreztem hónapokig..
2009. jún. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!