Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba akivel két éve találkoztam utoljára, és most ismét felvettük neten a kapcsolatot. Az alábbi történetem alapján szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, és két évvel ezelőtt találkoztam egy fiúval aki már akkor is nagyon tetszett nekem. Párszor összefutottunk, beszélgettünk, de utána már nem szeretett volna velem találkozni, randizni. Most ismét felvettük a kapcsolatot msn-en. És többször volt már, hogy ő írt rám. Neki azóta sincs barátnője (két évvel ezelőtt sem volt).

Szokásos dolgokról írogatunk, poénkodunk. Felvetettem neki, hogy össze kéne futnunk egy kávéra majd valamikor, és nem zárkózott el az ötlettől. Az a helyzet, totálisan belezúgtam, visszajöttek a két évvel ezelőtti érzéseim.

Szerintetek ő is akar tőlem valamit? Mit tegyek? Leírjam neki esetleg egy levélbe, hogy hogyan érzek iránta? Szerintetek mi járhat a fejében velem kapcsolatban? Minél többen válaszoltok annál jobb. Köszönöm előre is!


2011. ápr. 16. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom h jó ötlet lenne-e ha elárulnád neki mit érzel...hadd küzdjön meg érted, ha meg nem fog akkor az az ő hibája és lehet h nem is akar igazán. DE ha elárulod az érzéseid utána tudni fogja h bele vagy zúgva könnyen tud veled játszani. Szerintem menj el vele,találkozgassatok beszélgessetek aztán várj arra h lépjen ha 1-2 hétig semmi próbálj meg te kezdeményezni hátha nem biztos magában...jobbat nem tudok javasolni

19/F

2011. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megvárnám a kávét, mert akkor kiderülhet, h ő mit gondol rólad, anélkül, hogy bármit mondanál..


apró jelek, elejtett szavak.. várjál :)

2011. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írd le. vesztenivalód nincs
2011. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19/F vagyok

Semmiképp ne legyél kiszolgáltatott

2011. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kapkodd el, nem kell kitárulkoznod rögtön, először találkozzatok személyesen és ha majd akkor is ugyanezt érzed és ő is vonzódik irántad akkor úgyis kialakul a kapcsolat. De fontos hogy öltözz fel csinosan és csábítsd el!
2011. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg meg kéne várnom a találkozót.

Ma viszont történt egy olyan, hogy ráírtam msn-en, és nem írt vissza. Lehet, hogy meggondolta magát és nem akar tőlem semmit? nagyon zaklatott vagyok már napok óta emiatt, hogy nem tudom, hogy ő vonzódik-e hozzám. Nagyon rossz.

2011. ápr. 16. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
az is lehet h nemvolt gépközelbe
2011. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!