Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöhetek rá hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek rá hogy több van-e köztünk mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel haverok vagyunk. Nekünk jó szórakozást jelent, ha egymást piszkálhassuk. Csak én meg bele szerettem a Srácba. Nem tudom hogy ő mit érez irántam. Valahogy ki akarom deríteni.....

PLS! Segítsetek


2009. márc. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem most az jutott eszembe erről,amit vmi filmben láttam:D hogy pl csikizitek egymást vagy vmi,és VÉÉÉLETLENÜL odahajolsz közel a szájához és ha megcsókol akkor bejöhetsz neki:)(ilyen helyzetben voltam én is..fél éve tart a kapcs:) ) amugy hány évesek vagytok?
2009. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A piszkálhatás szó alatt mit értesz?Mert ha csak folyton cikizitek egymást h "jajj ez de béna ötelt volt" meg ilyenek akk ő tuti h nem szeret inkább elvan veled.De ha úgy érted h állandóan nevettek,csikizitek egymást netalántán oldalba bökitek stb. akkor megvan rá az esély! Az elöttem lévő emberke tökre jól mondja!Ha csikizitek egymást akkor véééletlenül közel hajolsz majd a szájához és hm...ne csak pár másodpercig inkább minimum...fél háromnegyed perc és ha ezidő alatt megpuszil netalántán megcsókol akk sinen vagytok! Hajrááá!És majd írd le mi történt amikor ez megtörtént!
2009. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet télleg ez a csikizős!!!

Ez tetszik!!Ebből még lessz valami!!

Multkor monta hogy mennyek el hozzá majd felmelegít!!

Ez jelent valamit??

Én 15-éves lány vagyok ő 17-éves

2009. márc. 3. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bejösz neki:D

valahogy adj ráesélyt h megcsókoljon amikor nincs ott más és szerintem kapni fog az alkalmon:D

sok sikert

2009. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ahhh,örülj de nagyon,mert ha ezt mondta akk 100% h tetszel neki...

én is örülnék ha ilyeneket mondanának nekem...:S:D

nah sok sikert!!

2009. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!