Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első "randin"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első "randin" a legjobb csajjal akit ismerek? Hova vigyem? (Bp)

Figyelt kérdés

Üdv! 3 hete együtt dolgoztam egy lánnyal. Utána pár nappal a munka miatt újra találkoztunk, hazakísértem, beszélgettünk, nagyon jó hangulatban. Ő a legszebb lány akit láttam, és egyedülálló.

Megbeszéltünk egy újabb talit, de csak a 2 ünnep között kerül rá sor, addig otthon van vidéken karácsonyozik. Telefonon is beszéltünk egyszer a 2. tali után, nagyon kedves volt akkor is.

Hova vigyem el, mit csináljunk? Nem vagyok nagy csajozós, 22 vagyok, ő 19. Nincs letisztázva, hogy randi lesz, de én szeretném, ha az lenne. Köszönöm a segítséget!


2009. dec. 20. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
sztem vidd el teázni, vagy forrócsokizni.. akkor beszélgetni is tudtok :D
2009. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andrewka ***** válasza:
80%

Valami kávézó, teázó vagy étterem ó ötlet lenne. Nem fagytok meg és tudtok beszélgetni


22/f

2009. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hol lakik vidéken? messze? menny el te:)
2009. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán, én meg pesti vagyok. De pesten tanul, albérletben lakik asszem 1 vagy 2 másik lánnyal.
2009. dec. 20. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örülne ha elmennél,de az tényleg kicsit messze van.
2009. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ilyenkor télen jó ötlet lenne a forralt-borozás.. sétával.. szal lehet h hideg van, meg minden.. de akk is... sztem annak nagyon jó hangulata van..
2009. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csiki35 válasza:
Vidd el , étterembe ebédelni vagy vacsorázni. Vegyél neki virágot,beszélgess vele őszintén,és ő tudni fogja , hogy ez már randi!!
2009. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
25%
Egy nyomornegyedes étterembe
2009. dec. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy múzeum. Akkor, ha esetleg zavarba jönnél, tudnál a képekről/kiállított tárgyakról beszélgetni, és az ízlését is jobban megismernéd. Még kávézni is tudtok. :)
2009. dec. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
vidd el egy telefonfülkébe!
2009. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!