Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mihez kezdjek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Mit csináljak? Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Na hát hol is kezdjem?Talán ott,hogy kb.6 hónappal ezelőtt megtetszett az osztálytársam.Úgy tűnt,hogy én is tetszek neki,de hülyét csinált belőlem...November 30-án viszont eljött "álmaim" pasija:x Vele csattant el az első csókom,de valami nem stimmelt a kapcsolatunkban...Az,hogy minden nap veszekedtünk.4 és fél hónap után szakítottunk.Még a kapcsolatunk elején történt,hogy:volt egy fiú akit a legjobb barátomnak tekintettem.Mindent elmondtam neki,de ez a barátság egy idő után átalakult szerelemmé."Álmaim" pasija,azt kérte válasszak köztük, és ekkor elkövettem életem legnagyobb hibájat.Őt választottam és nem azt a fiút aki mindenben támogatott.Minden kapcsolatot megszakítottam vele.Persze miután szakítottunk "álmaim" pasijával igyekeztem újra felvenni vele a kapcsolatot,de ő rideg maradt (meg tudom érteni).Ez még jobban letört:(

Kétségbe esetten próbátam pasit találni magamnak.A facebookon megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval és 1 óra után elkezdtünk "járni".Mindig én kerestem,mintha nem is érdekeltem volna őt.Rá 5 napra az az osztálytársam ,amelyik 6 hónappal ezelőtt tetszett furán kezdett viselkedni velem.Én ígértem neki egy csókot,ha megengedi egy srácnak,hogy az átfordítsa őt.Megadtam neki,de mikor haza indult váratlanul lesmárolt és délután megkérdezte,hogy nem-e akarok vele járni.Hát én igen mondtam és gyorsan szakítottam a facebookos fiúval.Másnap már úgy viselkedtünk mint egy szerelmes pár.De pénteken nem tudtunk találkozni.Szombat este szakított velem.Vasárnap reggel azt mondta,hogy veszetett pókeren és az volt a büntetése,hogy szivasson meg.Bocsánatot kért,és én megbocsátottam neki.Aznap alig keresett,este pedig azt mondta,hogy ez így neki nem megy...

Tetű volt,mert tudta,hogy mennyit szenvedtem "álmaim" pasija elvesztése után,mégis másfél hétre rá rámnyomult és aztán otthagyott.

ELEGEM VAN:((


2011. ápr. 18. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

miért hülyítesz ennyi fiút?


miért hozol elhamarkodott döntéseket?


miért akarsz mindig barátot? tökmind1 ki, ha a legutolsóbb.. akkor is, mert neked barátra van szükséged..


14-15nek saccollak, de ha ilyen irányba fejlődsz nagyon rossz vége lesz a dolognak..

2011. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem 13 éves vagy? Vagy 14-15.Mindegy,ezt a "pasizást" máris felejtsd el.Mi a fenének kell Neked mindig új?Már kezdessz kur.vává alakulni.
2011. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a legutolsó is jó lenne akkor egyszerre 5 fium is lenne,mert egy csomó rondaság nyomul rám.Nem kell állandóan fiú csak hianyzik az ,hogy este vki smst irjon,legyen kire gondoljak,legyen akit szeressek....
2011. ápr. 18. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
es en hulyitek?:Onem veletlenul ok engem?
2011. ápr. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!