Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy buliba, öszze jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliba, öszze jövök egy pasival, és bele megyek egy "kavarásba" ugy hogy még alig ismerem, akkor azt hiszik majd hogy könnyü vérü vagyok?

Figyelt kérdés
:S
2011. ápr. 18. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja. És joggal.
2011. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ebben biztos lehetsz. De ha nincs barátod akkor nem feltétlenül kell így felfogni. Egy ilyen kavarásból van most egy 9 éves boldog kapcsolatom meg egy kisfiam :)
2011. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ismerősöm, aki csak kavarásnak gondolta, aztán komoly lett belőle. Pedig még meg is beszélték előtte, hogy csak kavarás lesz. :)
2011. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én egy férfival megbeszéltem még anno, hogy csak a testi vágyaink kielégítésére találkozgatunk. Ezek a találkozások meg is voltak, viszont annyira jól sikerültek, hogy fél éve hivatalosan is a Kedvesem és egy nagyon boldog kapcsolatban élünk.
2011. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért ezt így kijelenteni elég durva lenne. Te is ember vagy, és néha az ember szórakozni akar, ha így, hát így, ennyi. Ha minden buliban ezt csinálnád, sőt sokszor tovább is mennél a csóknál, akkor az lennél, de így..
2011. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ettől még nem leszel ribi, főleg ha nincs barátod. Miért ne kavarhatnál...fiatal vagy, bulizz (persze bizonyos határokat betartva), mindenkivel előfordul egy-egy ilyen eset. Azért rendszert vagy versenyt ne csinálj belőle és akkor nem lesz gond!
2011. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

csatlakoznék ahoz az egy két hozzászolóhoz miszerint azt irták hogy ilyen "kavarásból" jöttek össze.

Nálam is ugyanez volt.Ugy történt a dolog hogy megbeszéltük hogy csak szex más semmi,csak a testi vágyak kielégítése stb.

Aztán nem telt el egy két hónap és tessék és ennek már 1,5 éve és azóta is megvagyunk :)

2011. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem azok találták kik akik féltékenyek vagy pasik.Mert a pasiknál ilyen nincs.AMúgy én is így jöttem össze a párommal és 2 éve vagyunk együtt, szóval lehet ebből még több.HA meg nem akkor se foglalkozz senkivel,a lényeg h. jól érezted magad.Ez a te életed és nem feltétlenül kell még elkötelezned magad.26/l
2011. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok megint.Kifelejtettem annyit hogy ettől még szerintem nem leszel "könnyűvérű",élvezni kell az életet!!

Remélem neked is vmi jó fog kisülni belőle:)

21F

2011. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de ha pl van egy fiu akitől én többet szeretnék,meg ismerkedünk egy kicsit,és majd el jön oda bulizni ahová énis,és bele megyek egy csókba pl,meg egy kicsit többe....akkor szerintem többre majd nem kellek neki...
2011. ápr. 18. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!