Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszike egy fiú! Anyira nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszike egy fiú! Anyira nem ismerem 8-os én meg 7. De nem merem megszólítani! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen mert hamarosan ballag és nekem nagyon tetszik
2011. szept. 16. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
jelöld be facen... várd hogy reagáljon. ha nem teszi lájkold egy képét. ha nem lájkol vissza akkor valszeg le kell mondanod róla. ha nagyon meg akarod kapni mégis írj rá hogy szia baj hogy bejelöltelek..? stb.
2011. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösszii azt már megtettem de sose lép fel!!!De köszi a lájkolost
2011. szept. 16. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár fészbúkra, akkor vagy leszólítod vagy hagyod elballagni és utána meg foghatod a fejed.


Nyugodtan leszólíthatod, 99% hogy nem fog elküldeni, sem nem harapja le a lábad :)


Sok sikert.

2011. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szólitsd meg...majd meglátod, úgy elfelejtődnek ezek a dolgok egy idő után.Már azt sem fogjátok tudni, hogy ki szólt hozzá előbb a másikhoz
2011. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azóta tetszik hogy volt egy kis program és ő volt a felelös és segített az íj használatába és nagyon ismerös volt a sulinkba jár és nagyon megtetszett
2011. szept. 16. 16:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Jöljennek még azok a válaszok lécci mert félös vagyok és nem tudom mivel szílitsam meg
2011. szept. 16. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz.


"Segített az íj használatában" - mondd azt hogy érdekel az íj és meséljen róla. Ha bejössz neki örömmel teszi, ha nem akkor udvariasságból, ha bunkó akkor meg elküld - utóbbinál örülj hogy megszabadultál tőle.

2011. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!