Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostmár nagyon nem vágom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár nagyon nem vágom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány...

Exem...

Most lesz, hogy utoljára egy éve jártunk pont tavaj nyáron.

Valamelyik nap MSNen kinyögte, hogy ő akar velem járni mármint, hogy kedvel és jobban mint egy barátot.

Egy para van ezzel a lánnyal.

Olyan szégyenlős, hogy az valami iszonyat, én még ilyen lánnyal nem találkoztam ezért sem tudom kezelni.

Velem akar lenni de mégsem, mármint elhivom sétára és akkor azt mondja, hogy de ne sétáljunk hanem maradjunk ott hármasban négyesben a többiekkel.

Mindig amikor lennt vagyunk szemez velem, nagyon szép a csaj csak iszonyat félénk.

Igy most már azt sem tudom, hogy megéri-e elhivni még egyáltalán valahova kettesben.

Ma este gondoltam, hogy holnap élőben talán tudok rá hatni és kicsit megbátorodik, írom neki:

Akarok veled beszélgetni négy szem közt kettőnkről.

Azt irja: De miért nem lehet itt MSN en ? Nem tudom de nekem itt sokkal könyebb.

Nem tudom mit tegyek mostmár komolyan...

Nyissak felé vagy ne ?

Nekem még nem volt ilyen szégyenlős barátnőm.

Najó exem volt de akkor is azért dobtam, mert ilyen szégyenlős volt meg kb. úgy le is szartam őt.

De mostmár komolyan gondolom vele és egy kicsit bátrabb is mint tavaj de nem tudom na nagyon nem.

Véleményeket várok és nem oltásokat :)

Ha valamit úgy irtam, hogy nem egyértelmű akkor kijavitom csak ezt most le kellett írjam valahova, mert ideges vagyok.

15L


2011. ápr. 19. 00:24
 1/7 A kérdező kommentje:

UI:

Mindig megemliti, hogy ő komolyan gondolja és, hogy ne siessünk el semmit... :S

2011. ápr. 19. 00:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Te leszbikus vagy? Amúgy most akkor az exed a félénk lány, vagy van az exed is meg ez a félénk lány? A szövegben időközben elkeveredtem.
2011. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Látod ge*i ? Ennyire kikészűltem ettől a csajtól xDDD

15F xDDDDDDD

2011. ápr. 19. 00:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Jham összezavarodsz..

Nagyon sok olvasás után érted meg, hogy mi is a gond.

Ezért kell nekem segitség nem tudom mit tegyek :(

Elv. holnap találkozunk lennt de akkor sem kettesben hanem én is legjobb spannal és ő is legjobb bnőjével.

2011. ápr. 19. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Átfutottam még egyszer. Semmi gond nincs a csajjal. Egyelőre valamiért nem mer megnyílni neked, mindig szüksége van valamilyen falra veled szemben (legyen az a net, vagy a közösség).


Ha szánsz rá időt, akkor egyszer biztos képes lesz "beengedni". De míg ez nem történik meg, ne erőltesd. Ha csak neten keresztül képes kettesben beszélni, akkor fogadd el, idővel neki is igénye lesz többre.

2011. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van...

Kösz, hogy adtál egy normális választ és, hogy időt fektettél bele :)

Még én is kicsit átgondolom a dolgokat csak vágod én nem vagyok hozza szokva ehhez az MSN járáshoz, hogy ott pusziljuk egymást meg.. áhh lófasz.

Nha mindegy, köszi :D

2011. ápr. 19. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél vhova (mondjuk színházba)2 jegyet, és hívd el. Akkor nem tud meghátrálni. mondd azt, hogy csak azért vetted hogy kettesben tudjatok lenni, stb... Nagy, bociszemekkel. Már ha lát téged msn-en. Talán hogyha jól érzi magát veled egyszer kettesben, akkor nem fog elzárkózni többet. De a végén mondd neki, hogy milyen jó volt vele kettesben, meg stb. Attól lehet hogy megnő az önbizalma.
2011. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!