Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék barátnőt, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de nincs rá időm. Hogyan ismerkedjek így? Valami bevált módszer kevésidejűeknek?

Figyelt kérdés

...meg mégse mondhatom, hogy szia csak 1-2 napra kellesz hetente, lehet hogy 1 hónapig rád se nézek majd, mert nem lesz hozzá erőm.

Vagy legyen szeretőm? Olyan alkalmi csaj? De nálam fontos a hűség és nem szeretem a ribiket.


2011. ápr. 19. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

konzultálj az én "barátommal??"

ugyanezt csinálja :)

amúgy legyél őszinte. mondd h nincs sok időd, de ez nem ellene irányul. stb

lesz aki el tudja fogadni

2011. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy indulsz neki, hogy csak alkalmi partner kell neked, azt közöld mindjárt az elején. Ha nem leszel bele szerelmes, akkor be is tudod tartani. Jelentkezőt talán találsz. De az olyan is lesz.
2011. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy olyan legyen. Abban nem vagyok jó, aranyos vagyok, kedves.
2011. ápr. 19. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat.
2011. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a problémában vagyok, csak lány. Egyszerűen nem fér bele egy normális kapcsolat az életembe, de alkalmi partnert vagy futó kalandokat nem szeretnék.


Belevágtam egy kapcsolatba, de nem működött, főleg az idő hiány miatt. Azt hiszem, hogy nekünk legyen valakink abban rejlik a megoldás, hogy gyökerestül át kell szerveznünk az életünket. Neked miért nincs sok időd?


L/19

2011. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kéne annyi időt tölteni a számítógépnél, és nem kéne ilyen gyakorikérdések féle oldalakon elb@szni az időd és akkor lenne a barátnődre is.

Olyan nincs, hogy valakinek nincs rá ieje. Ez kifogás. Ha ilyet mondasz, akkor nem is kell, csak néha dugni akarsz.

Viszont ha tényleg kellene, akkor te magad is akarnád és nem lenne olyan hogy hetekig le se tojod.

2011. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Aranyos vagyok meg kedves." Na ez szép. Meg főként szerény és te lennél amúgy a főnyeremény egy nőnek.

Valahogy az eredeti kérdés stílusávval ez igencsak ellentétes.

2011. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag reggel 6-tól este 20-ig dolgozok. Ha képbe kerül egy lány, akkor valahogy meg tudom oldani a randikat. Nem kell egy kapcsolat elején minden nap találkozni. Ha már összeköltözünk, akkor meg nincs is probléma.
2011. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért nincs rá időm, mert sokáig dolgozok, szellemi munka, fejben kikészülök. Az IQ-m 50 alá esik.


Ha van pár óra szabadidőm akkor azt tanulással, a magam fejlesztésével töltöm, mert elégedetlen vagyok azzal amit eddig elértem. Álmodozó vagyok, alacsony fizuval.


Tehát nem a legfontosabb hogy barátnőm legyen. De nyilván akarok hiszen akkor nem írnék ide. :)


Egy nap 43 órából kéne hogy álljon... hjaj...

2011. ápr. 19. 17:02
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van, az elején nem kell mindig tali :O
2011. ápr. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!