Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik undorítónak találják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik undorítónak találják a kövér lányokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

igen


23F

2011. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem undorítóak, csak nem esztétikusak!
2011. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

NEM!

Kimondottan szép is tud lenni a molett lány.

Az elsőnek meg csak annyit ,hogyha mindig a "szép" csajokra fog menni akkor pofára fog esni.

2011. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Dehogy találják annak. Bár azért van különbség arányosan telt és súlyosan elhízott között, de aki ez alapján undorítónak tart egy másik ember, az menjen plázacicázni, egy szinten vannak.
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

első vagyok.

Inkább legyen életemben 3 szép barátnőm mint 13 csúnya...

Különben meg nincs gondom azzal, hogy szép lányokkal jöjjek össze szóval ennyit erről. Attól hogy egy lány szép vagy csúnya attól még lány és ugyanaz kell nekik. Ja nem, bocsánat...Egy csúnya lány bárkire "ráfanyalodna" csak hogy végre legyen valakije, és ilyen nem kellene nekem, csak olyan aki magamért van velem. És ezért is jobbak a szép lányok, mert ők tudnak úgymond válogatni, és ha már engem választ ki az nekem is egy visszajelzés hogy tudok valamit.

2011. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34


Azért ne gondolkodjunk végletekben...attól hogy egy lány szép, még nem plázacica.


[első]

2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem így mondanám , hogy undorító!


Hanem nem az esetem, és tutira nem feküdnék le vele, és sosem lenne dagadt nő a párom, mert nem az esetem!


De ez nem jelenti azt hogy szóba sem állok vele....

2011. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem mondtam én egy szóval sem, hogy aki szép, az plázacica. Annyit mondtam, hogy aki egy ilyen alapján undorítónak tart egy másik emberi lényt, az velük van egy szinten. (És nem vagyok csúnya lány, csak utálom, ha bántanak olyanokat, akik semmit nem vétettek)
2011. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire kövér, egy szint fölött már igen
2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én csípem a kövér lányokat.

Volt 1-2 nagyon kövér barátnőm, volt rajtuk mit fogni. :D

2011. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!