Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képmutatás/minek nevezik ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képmutatás/minek nevezik ezt, hogy az első pár randin mindenki, főleg a lányok kiöltöznek, hétköznap meg nem?

Figyelt kérdés
Az otársam (15/L) ha megy a pasijával találkozni, mindig úgy kiöltözik, hogy alig ismerem meg. Ha általában farmer sportcipő, ilyenkor magassarkú (amiben nem is tud normálisan járni) meg kivágott felső. Szerintem ez egy kicsit becsapás. Szerintetek?
2009. márc. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. szerintem mindenki szeretne tetszeni a randikon.. persze szerintem nem kell túlzásba vinni a sminket úgy hogy ránk se lehessen ismerni, talán neki ez ad önbizalmat.

De szerintem a nagyon erős sminket a férfiak sem szeretik, szóval nem biztos jót tesz vele.


Mindenesetre, az hogy olyankor mindenki igyekszik a legjobban kinézni, az teljesen normális.

2009. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát,igen,van benne valami.Ha a pasijának tetszik,akk nem a ruhája miatt,szal nem kell annyira kinyalnia magát.Jó,most nem azt mondom,h ne öltözzünk ki a szerelmünknek, de azért ne legyek mások...sztem
2009. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy randira sem öltöztem ki. Kicsit jobb ruha, mint a suliban... vagy talán nem is...

Engem ne a ruha miatt szeressenek. Az a korszak elmúlt.


Gyerek még, aztán azt hiszi, hogy így kell csinálni. Hadd csinálja. Majd ha egyszer körberöhögik, nem csinálja.


25/f

2009. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtem el amit egy volt barátom mondott. Már nem vagyunk együtt, de ebben igaza volt. Sose sminkeltem magam, egyszerűen öltözködtem mindig stb. Így ismertük meg egymást. Aztán az első randinkra egy nagyon szolid sminket felkentem magamra. Azt hittem majd tökre tetszik neki, de nem jött be a megérzésem. Szóvá tette, hogy sokkal jobban bejöttem neki természetesen. Elmondta, hogy szerinte nincs kiábrándítóbb látvány annál mikor egy vastagon kikent nő mellette felébred reggel elkenődött sminkkel stb. Ez a randink olyan jól sikerült, hogy rögtön maradtam reggelig, de a sminkem amint felmentünk hozzá lemostam :D És sokkal jobban éreztem magam :)
2009. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!