Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek milyan pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyan pasik jonnek be leginkabb? :>

Figyelt kérdés
Tulajdonsagokat kerek!
2011. ápr. 21. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát,itt most fel lehetne sorolni az összes közhelyes dolgot,hogy kedves,figyelmes blabla..de ezeken kívül legyen kisugárzása,és önbizalma,ne féltékenykedjen,és fel lehessen rá nézni :D
2011. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

fel lehessen ra nezni?:D

ezalatt azt erted hogy legyen magas?:-"

2011. ápr. 21. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Birka... nem csak a magasságra lehet felnézni, elöbb tisztázd magadban a fogalmát aztán csajozz.
2011. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:))nesszojjabe.xD

Tudom hogy mire ertette:)

2011. ápr. 21. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:

legyen bátor, gyengéd, jó humorérzékű mert az kell :P ne sértődjön meg dolgokon, legyen itt amikor szükségem van rá. éreztesse a szeretetét, de mégse legyen túl nyálas. csak amikor kell :P

15/L

2011. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre nagyon nehéz válaszolni, mert nekem pl. külsőre mindig is a sötét haj-sötét szem jött be..errefel most egy szőke-kékszemű srác tetszett meg:D Belső tulajdonságokra az, amit az előttem szóló mondott. De valójában az jön be egy srácnál, ami megfog benne, és az bármi lehet.
2011. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 VODKA0710 ***** válasza:

"legyen kisugárzása,és önbizalma"

Na fasza... Kiestem...

2011. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti, velem is így van :))
2011. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd eszünk cián tablettát oszt lesz nektek kisugárzáááás!!!
2011. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves, figyelmes, jópofa (de ne bohóc, tudja mikor kell komolyak lenni), legyen dumája és kisugárzása. Őszinte legyen.Lehessen vele jót beszélgetni, szal intelligens.

Bátor, mármint merjen beszélni és intézkedni.

Nálam az a mérce, hogy össze fossa-e magát apámtól mer-e vele dumálni és poénkodni.

és imádom h vkinek szép a szeme

2011. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!