Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi tetszik leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mi tetszik leginkább a srácban aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Vagy aki szokott tetszeni? Az, hogy mi fogott meg benne?

És bónuszként elárulnátok, hogy milyen a testalkata: vékony, kicsit izmos, izmos, macis?

Előre is kösz.


2011. aug. 17. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel én az interneten ismertem meg Őt, ezért elsőként a belső tulajdonságai fogtak meg. Nagyon jó vele beszélgetni, szeretem a humorát, és jó, hogy lehet vele komolyan is beszélgetni, meg hülyéskedni is, hangulattól függően.

Külsőre is nagyon tetszik, leginkább a testalkata, de az arca is helyes. Nem is vékony, nem is macis, olyan átlagos, de mégis erőt sugároz. Nem túl izmos, de a válla széles, olyan "úszó" testalkat, a karja, lába izmos, a feneke formás és van egy kis pocakja is :)

2011. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én először a szemét nézem..Nem hiába mondják hogy a szem a lélek tükre..Ha látok valami a szemében ami megfog akkor már tetszik is.

17/L

2011. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezzel a szemes dologgal úgy vagyok, hogy tudatosan sosem figyelem a szemét. Sőt, meg se tudom most így mondani, hogy aki tetszik, neki milyen a szemszíne. Pl. :$

Egyébként engem egy szép mosoly tud levenni a lábamról... *_*

2011. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem az tetszik benne, hogy humoros, aranyos, rendes másokkal. Ami a külsejét illeti, átlagos arca van, viszont elég izmos, mégis engem inkább a belsője fogott meg, meg az, hogy mellette biztonságban érzem magam :))
2011. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szeme egyértelműen, persze ha "összhangban van" a magassággal , mármint legyen magasabb, mint én és azért kicsit izmos, nem kigyúrt állat :)
2011. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A barátomban külsőleg a szeme és a mosolya tetszik a legjobban.


Belsőleg a humora, az hogy elfogadott ilyennek, hogy megértő és kedves.

2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem is igaz ez a szemes dolog. valami van bennük....

de valójában nekem egyszerűen csak Ő fogott meg, mert mindig kedves velem mégis mindig piszkáljuk egymást és tök jól érzem vele magam. Ami engem illet ha egy fiú meg tud nevettetni akk már fél sikere van(ami csak úgy mondom hogy nem könnyű tényleg nagyon viccesnek kell lennie:)

egyébként sokan mondják hogy olyan hogy szikra nem létezik de szereintem igen is van. ha pl találkoztok és beszélgettek aztán miután hazamész mosolyogva csak rá gondolsz na az egy SZIKRA

szóval röviden a személyisége(és a gyönyörű szemei!!!)

2011. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeme, mosolya, alkata(izmos), stb
2011. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden!-nehéz kifejezni! Ő maga a Férfi, sugárzik róla a férfiasság és a magabiztosság! (vékony)
2011. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AK47oska válasza:
Az, hogy a szex vele olyan, mint egy nehézsúlyú boxmeccs. 12menetes (L/62)
2011. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!