Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek hová vigyem el a nekem tetsző alanyt az első randi alkalmával? Nektek mi tetszene leginkább? 18/F

Figyelt kérdés
16+-osok válaszát várnám.Köszönöm!
2011. aug. 16. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
ha alanynak szólítod majd élőben is akkor kurv@ mindegy
2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HHát fiú lettem, de azért válaszolok. Szerintem nem kell túlcsavarni a dolgot, kimentek egyet sétálni valami kis közeli parkba, leültök, beszélgettek a többi meg megy mad magától, ha a csakban is van elég kémia.

Fő a magabiztosság.


Sok sikert


F/16

2011. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csajban*
2011. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 twinky ***** válasza:
92%

[LOG IN]

Operation System loaded...

Az alany azonositva...

Az alany a kiszolgalonal...

Celpont meghatarozasa folyamatban...

Celpont meghatarozasa befejezve...

Az alany eljuttatasa a celponthoz: szallitas modjanak meghatarozasa folyamatban...

Loading...

Alany Neve: Erzsi,

Celpont: Millenaris park,

Szallitas modja: taxi,

Feladat befejezve.

[LOG OUT]

2011. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Margit-Sziget, Kopaszi gát, vagy amit én nagyon szeretnék egyszer megnézni, Budán, Gül Baba türbéje a Rózsakerttel. Ha pénzt is szánnál rá, akkor esetleg Állatkert, de ezt nem árt előtte kipuhatolni, mert nem mindenki vevő rá. :D
2011. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akár hiszed akár nem a lányoknak bejön a mozi!!!

De komolyan és ha nem félős akk én a horrort ajánlom hidd el a romantika nem mindig előnyös:S

2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. aug. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!