Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan küdjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan küdjem el?

Figyelt kérdés
Én 20 éves srác vagyok Ő pedig 13 és járni akar velem !! Legalább 16 lenne !! A szomszédban lakik. Nagyon aranyos kiscsaj, meg minden, de egyszerűen nem tudom magamról levakarni. Hihetetlen erőszakos, volt már olyan is, hogy becsöngetett, célzásokat tett erre-arra. Sokszor elmagyaráztam neki, de annál jobban csinálja. Túl fiatal még, szerintem nem tudja mit csinál. Nem szeretném nagyon megbántani vagy ilyesmi, de mit tudok neki még mondani ?
2009. márc. 5. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a megmondás, meg lebeszélés nem segít, találj magadnak egy kamubarátnőt, aki néha mutatkozik veled, mikor ő is látja. Esetleg szólj a szüleinek, nehogy kitaláljon valami marhaságot, pl hogy te molesztáltad vagy ilyesmi.. bár nem tudom mennyi telik ki tőle.
2009. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg úgy korrekt, ha megmondod neki, hogy még gyereknek tartod, és nem akarsz semmit. Világosítsd fel, hogy különben is törvénybe ütköző lenne :) Kicsit puffogni fog, de ezek a 13 évesek minden hónapban másba szerelmesek, nem fog összeomlani.
2009. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy kamaszellenes valaki, de én óvatos lennék. Főleg, ha ilyen rámenős a csaj, az elutasítás miatt bármire képes lehet (bár azt írod, aranyos). Ki tudja, mit talál ki, ha elutasítod. Ha jóban vagy a szüleivel, mondd el nekik, hogy nyomul (persze én finomítanák, amennyire csak lehet) és ez neked kellemetlen, beszéljenek vele. Neki úgy látszik, semmit nem tudsz mondani, ami hatna rá.
2009. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2009. márc. 5. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!