Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy fiú/lány, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú/lány, akivel már jártál egyszer, és tudod, hogy nem teheted meg azt, hogy vissza mész hozzá, mégis ő az évforduló előtt egy héttel felkeres, hogy szeretne újra kezdeni mindent mit tennél? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Lassan pont egy éve találkoztam vele először. Olyan volt, mint akit elcsap a vonat. Se láttam, se hallottam hirtelen. És ez volt a baj. Egy hónap elteltével ő azzal jött, hogy neki nyárra szabadság kell. Arra sem volt képes, hogy szóban közölje velem. Nem szerettem, ezért annyira még akkor nem rázott meg. Mondta, hogy attól barátok maradhatunk, de én barátnak sosem tudtam elképzelni. Sosem értett velem egyet. De mégis vonzz akárhányszor találkozom vele. Mindig bedobja a sármos dumáját, aminek nehéz ellenállni. Idáig elég jól ment, és próbáltam nem meg sérteni. De újra kezdi a személyeskedést és azt mondja vágyik arra, hogy találkozzunk, hogy átölelhessen stb. Nemtudom mit tegyek...


Már nem megy a tiszta gondolkodás. Kíváncsi vagyok a véleményekre:) Köszönöm.


2011. ápr. 23. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezek után hogy lehet még szimpatikus neked. Nyilvánvaló, hogy nem megbízható, sztem ne alázkodj meg neki. Van még rajta kívül ezer különb pasi!


L/23

2011. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!